Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz t72killer #126 üzenetére

    Felhasználás függő mi mire jó, ettől szép a pc. Ennyire bugyuta ne legyen már ez a topik:

    - 1 szálra optimalizált programhoz senki nem vesz 6 magos Intelt, vagy x Ryzent (kivéve ha státusz szimbólum nála, vagy mindent elhisz)

    - több szálra optimalizált programhoz mindenki kiválaszthatja a megfelelő cpu-t, az alapján melyik proci optimálisabb hozzá teljesítményben és árban.

    '"ki faxom venne 6 magos Intelt ha i7700 a legjobb?" - jó kérdés, tényleg, mi értelme egy 4.8GHz-et futó Kaby mellett egy 5820K-nak?'

    i7700:
    Processor Base Frequency
    3.60 GHz
    Max Turbo Frequency
    4.20 GHz

    i7700k:
    Processor Base Frequency
    4.20 GHz
    Max Turbo Frequency
    4.50 GHz
    https://ark.intel.com/search?q=i+7700

    Magyarázd el hol van itt 4.8GHz? Minden feladat függő, de ezt képtelenek vagytok felfogni.

    A ryzen elérhetőbb áron hozta a munka procikat, a bónusz hogy játszani is jobb, nem úgy mint egy FX ami az árával kompenzált.

    '#124: multiban már most is a Ryzen a nyerő, olyat is láttunk már, hogy a 6950X-et is maga mögé utasította az 1800x (+uez várható a húzott 1700-tól). Viszont egyre több magról beszélünk, és egyre fontosabb lesz, hogy mennyire tökéletes a többszálúsítás. El tudom képzelni, hogy 8-10 mag után már kevesebb látható pluszt hoznak majd az extra magok, de nem tudom, sose Vegasoztam még 2699-es xeonon ;]'

    Gratulálok, árakat láttad, tudod értelmezni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák