Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Kobe #63 üzenetére

    yanebben a boltban a gyengébb acer, ami egyedül vgajaban erősebb, semmi

    ez pontosan mit takar? mert ha az Acerban 5670 van és a dellben egy 5470, akkor az acer gyakorlatilag gamer, míg a dell gyakorlatilag nem

    és ez hatalmas különbség :K

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Peat;)

    veterán

    válasz Kobe #63 üzenetére

    Megnéztem az említett gépeket,
    - notebookoknál két dolog az ami nagy árkülönbséget okoz általában azonos szériákon belül: a cpu és a vga. Acerben jobb a vga. Iletve az egyikben i5 van a másikban is3, ez egyrészt plusz pont a dellhez, ugyanakkor játékra még így is magasan a másik alkalmasabb, de a cpu növeli a dell értékét ahogy az acerét a vga. Ziher megvannak azok a területek ahol az i3 és i5 közötti különbözet is kihozható a gyakorlatban. Azonban ha játékra is kellene akkor már acer felé húzna az én szívem, de magasnak tartanám az árat. (az én igényeimnek felesleges egy i3 vagy i5 proci, más embernek meg lehet ezek is kevesek...elismerem)

    - HDMI csatlakozót az oldal nem tüntette fel a dell esetében. Én ezt nem tudom, hogy igaz-e nem nézek utána, szerintem elírás, 2010-ben a nevetség tárgya lenne egy ilyen erős notinál a hiánya. Az audio rész nincs leírva egyiknél sem, de acer mindenhova benyomja a "dolby home theater" feliratot. Multimédiára utána kell nézni, szerintem van hdmi dellen is és akkor ugyanaz lehet a kettő.

    - Amit viszont látok az az oprendszer, ami acernél win7, dellnél dos van feltüntetve. Ez önmagában 25 ezer lenne külön kb. Ugye ennyi a balesetis garancia, tehát ha azt hozzáadjuk az acer árához akkor a win7 árát is illene a dellhez, én így gondolom. Illetve acerből is ki fog jönni a dosos változat ahogy őket ismerem, akkor azt kellene megvárni, de így az összehasonlítás nem korrekt.

    Ha a win7 árát hozzáadjuk a dellhez (235e) akkor az acer az én szememben a garancia kiterjesztéssel (232, aki nem dobálja a notit annak 227) jobb vétel lenne. Van konzolom, de arra nem jön a starcraft2 és diablo3. Gondolom érted miért lenne nekem akkor jobb az acer. (persze lehet hogy a dell vga is elég nekik, én örülnék mert akkor már hátha a 4570-esemen is eldöcögnének kis felbontásban)

    Ha valami proci gyilkos feladatra lenne akkor a dell. Illetve ha nem kell win7 akkor már a dell elérhető nélküle így megint csak a dell, legalább is ameddig nem jön a dosos acer.

Új hozzászólás Aktív témák