Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz #95590400 #6 üzenetére

    csak egy icipicit tisztában vagyok az acer garancia kiterjesztés lehetőséggel, és elég gáznak tartom, hogy a 3 évre bővített garanciával drágábbá válik a szárnyait próbálgató acer laptopja, mint a next business day, üzleti garancia világában már igen csak ismert dell például, ami alapból 3 évvel "meri" adni a gépeit. Érted, hiába jó minőség, de annyiért nem rohannék acert venni, mert a gyártó egy cikkben kijelentette, hogy elkötelezte magát a minőség mellett....

    rudi: azért az aceren látszik, hogy gyúr a minőségre, szeirntem is a legjobban összerakott kominációat adja (5650 + i3-i5 minimum egy normális konzumer gép szerintem) és ez látszik az áron - a jó gépeik átlag ára már 200 körül mozog, de mért vegyen az ember plusz 30 ért platinum packot hozzá, ha más gyártó olcsóbb gépeinél is alap az a szolgáltatás, ami ebben a platinum pakkban van.....akkor vagy adja alapból hozzá, vagy legyen olcsóbb a gép, mert mégiscsak egy acer, de nehogymár egy eddig low-end szegmensre gyártó cég gépei legyenek kategóriájában a legdágábbak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák