Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz zka67 #58 üzenetére

    Nálam alapból menni szokott a levesbe: Windows update, windows defender, windows tűzfal, windows search, háttérben futó intelligens átviteli szolgáltatás, előtöltés, lemeztöredezettség mentesítő. Ezek egytől egyig mind haszontalon vagy egyenesen ártalmasan a rendszer, sőt a hardver számára. Úgyhogy első dolgom tiltani ezeket egy friss rendszer telepítése után és amelyik helyett kell, ahelyett teszek fel használható alternatívát.

    "Mindenki jön itt nekem a biztonsággal, hogy az milyen fontos... hát pont leszrom néhány itthoni gépnél, és főleg egy olyan routernél, amit kívülről még pingelni se lehet. "

    >> Ez megint olyan amivel csak egyetérteni tudok.

    Én sem nyaltam még be vírust az évek alatt. Csak egy minimális odafigyelés kell és ennyi, semmi több. Anyám gépén sem szokott soha lenni semmi hülyeség, pedig ő tényleg csak nagyon alap szerintem tudja használni a gépet. De azt ő is meg tudja csinálni, hogy nem kattint rá ész nélkül minden baromságra és nem tölt le mindent ami az útjába akad...

    A hülye használók ellen meg nincs orvosság. Hiába van a kötelező frissítés, meg a legjobb vírus \ spyware védelem.... józsi néni úgyis meg fogja oldani, hogy teleszemetelje pikk-pakk a rendszerét. Emiatt nem kéne megszopatni azt, aki normálisan használná. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák