Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz Lord Dragon #52 üzenetére

    ööö a laptopot kb. másfél éve vettem neki, az asztali gépét pedig egy éve cseréltük le, és azóta nem kapcsolt vissza a frissítés. Hallottam már, hogy egyeseknek visszakapcsol, nálunk nem. Egyébként én meg ragaszkodok a "jó öreg" W7-hez, aminél szintén a telepítéskor az első dolgom volt letiltani a frissítéseket, sőt, víruskergetőt meg sose használtunk egyetlen gépen se, pedig több mint 30 éve foglalkozok számítástechnikával. És érdekes módon sose nyaltunk még be semmit, a feleségem is ésszel csinál mindent, ha letölteni kell valamit ős sose nyom rá, hanem megkér engem, hogy csináljam meg neki. Ja, a W10-eken még a Defendert is letiltottam (a W7-en meg alapból nem is engedélyeztem), kvára lassítja a rendszert, és nem azért vettem gyors gépeket a feleségemnek, hogy aztán lassítsa azt bármi felesleges dolog is.

    Mindenki jön itt nekem a biztonsággal, hogy az milyen fontos... hát pont leszrom néhány itthoni gépnél, és főleg egy olyan routernél, amit kívülről még pingelni se lehet. A cégnél meg kizárólag linuxos szervereket használunk, azok szépen elfrissítgetik magukat a háttérben, kb. évente egyszer szoktuk újraindítani amikor HW karbantartás van, azaz kitakarítjuk belőlük a porcicákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák