Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz HaZse #108 üzenetére

    Én konkrétan arra szeretném használni, mint amire mondjuk a surface book-ot is használnám. Tehát nem tartalomfogyasztásra, hanem ugyan az lenne rajta, mint a bivalyerős asztali gépemen.
    Az értelme az lenne, hogy amikor prezentálni kell a vezetőségnek a program pillanatnyi állapotát, akkor svn update, visual studio compile, debug run, képet pedig küldje ki kivetítőre. Tudom, hogy nem lesz olyan gyors, mint az asztali, nem is elvárás. Csak sajnos nekem pont a memória az, amiből sok kell, mindegy mivan. :(

    Ez pont egy olyan dolog, ami nagyon ritkán kell, de akkor nagyon jól jönne, gyakorlatilag bármikor "prezentáció készek" lennénk 20p alatt, ami egy nagyon jó dolog. Most ez néha órákat is el tud venni az életből, bár ez inkább a mi hibánk, nem erre lett kitalálva a rendszer, így ezt szívás is megvalósítani. de pont itt jön be, hogy nem akarok alkalmazkodni, egy eszközt szeretnék, ami kiszolgál, és lehetőleg nem kerül sokszázezer forintba, mert annyit viszont nem ér az egész.

    Otthonra inkább vennék valami droidos tabletet valszeg, amire otthon használnám, arra elég az is, sőt, még az 5"-os telefon is.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák