Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz Kasya #162 üzenetére

    Lehetséges hogy van benne valami, sőt,de igazából tényleg csak a véleményem nyílvánítottam ki, és mivel "kezdő" fórumozó vagyok, azt az alapvető hibát követtem el, fáradtan, éjszaka, meggondolatlanul viszonyítottam és véleményt nyílvánítottam. Véletlenségből keveredtem ide, véletlenül kerestem valaminek a magyar árát itt és láttam meg a cikket, és azt elolvasván csalódtam az árában és a felszereltségebn, és hirtelen véleményeztem. Lehet én kezdtem el, de hát erről szólna egy fórum, nem? Ez ilyen. Már miért ne tartozna ide, amiket írtam? Viszonyítottam és hangot adtam bizonyos nem tetszésemnek és erre meg mások próbálták megvédeni ennek a "szörnyetegnek" a becsületét azzal, hogy mindenféle kínai f+snak állították be az enyémet, meg egérmozinak meg kocsi ízlésemet emlegették...az már rendesen személyeskedés volt.
    Igen, nekem ez a stílusom, hogy kinyílvánítom a véleményemet, ha valami nem tetszik, pedig ott semmi szarkazmus nem volt! Szín tény, hogy fél millióért egy SSD sincs benne, meg nincs benne legalább egy 95% gamut kijelző (az IPS dolgot az kimerítettük) számomra meg ez volt elfogadhatatlan! Igen, hiszek a vonzástörvényben, hogy mindenért csak magamat okolhatom. Ezért okolom is, hogy lesüllyedtem arra a szintre, hogy véleményemet nyíltan vállaltam. De hát aki Asus topicba lép be bírálva azt, akkor igazából mire is számítson:)? Próbáljátok ki, menjetek be egy Sager amcsi fórumba, hogy mennyivel jobb az Asus(ugyanúgy taiwani), ésamikor ízekre szednek, akkor átéreznétek azt, amit én kaptam 2 napja, mert kezdő(véletlen) prohárdveres fórumozóként véleményt nyílványítottam és párhuzamot vontam!
    Mindeg fejezzük már be, mert személyesen úgysem ismerjük egymást, meddő vita/eszmecsere.

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák