Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    Hát szerintem is 190-ért már inkább notit veszünk :))

    Gagyi mini netezős / filmezős gépnek ár/érték arányban én most ezt találtam a legjobbnak, csak mostanság valahogy mindig másra kell az a fránya 50 ezer :O

    [ Szerkesztve ]

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz szab.tam #43 üzenetére

    Tehát azért kérnek +100-120K pénzt, mert ők olcsóbban adják a többi szintén horror árú passzív cucchoz képest a ketyeréjüket - oké - akkor viszont hívjanak már be egy ált. iskolást fizika óráról és kérdezzék meg tőle 100Ft-ért, hogy szerinte mi kellhet a jó passzív hűtéshez :U . Ha a gyártók nem egy 3cm széles 2cm magas 8cm hosszú alu-bordát tennének be mindenbe, amin ráadásul még átmegy a heatpipe cső is szóval a borda felén át sem megy a levegő akkor nem kellene 5000rpm-el süvítő 4-5cm-es venti (most pl. notibókból indultam ki).
    Itt a példa, nem sűrű lamellás viszonylag nagy felületű értelmes hűtőt beletesznek és minden oké. Igaz az egész bolti áron sem érne 5000Ft-nál többet, azért ők eladják sok-sok ezerrel többért, mert Ők megcsinálták. Grat nekik, le a kalappal :R

    Egyébként furcsa dolgok vannak a világban, először a régebbi alaplapok chipsetjén és vga kártyákon vettem észre, hogy úgy tűnik olcsóbb egy arany színűre festett alu lemez, beletéve egy ~4cm-es venti, mint egy 4x4x4cm-es alu borda aminek még áram sem kell, hangtalan és sose megy tönkre. Különös ;] Szóval képesek festegetni, hogy réznek tűnjön, képesek ventit beletenni, hogy valami hűtsön is, mindent megtesznek, csak ne kelljen sok réz és alu a cuccaikhoz...ez is azt mutatja, hogy Taiwan felé teleportálnak tőlünk a "...dik-mán-more..." barátaink :DDD

Új hozzászólás Aktív témák