Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shady313

    aktív tag

    válasz Mymelody #65 üzenetére

    Ha annyival több lennél mint mi, akkor csendben maradtál volna. Én mostantól ezt fogom tenni.

    "ez egy fórum, ha nem akarod hogy reagáljanak rá, akkor privátban beszélgess" - ez rád is vonatkozik

    "egyébként amiről ti beszéltetek az nem illik ide" - ez a beszélgetések 50%-ban lehet így is van (a másik 50% az veled folytatott beszélgetés volt). De ezt szerintem nem egy magad fogod eldönteni, hanem a közösség. Legalább egy ember még reagált is a hozzászólásomra, így ha 100-al nem is, de egy emberrel tudtam beszélgetni.

    "jövő lehetőségeit meg köszönjük, hogy vázoltátok :D no comment" - sajnálom, hogy egy mondatot sikerült csak felfogni a hozzászólásaimból :( Kacifántosan fogalmazok - ez néha sajnos tényleg így van. Próbáltam összefüggés szerűen írni. Mellesleg úgy láttam te is kevertél ide egyéb kütyüket.

    ---------------

    Szerintem itt fejezzük be most, én elismerem a kedvedért, hogy nem illett a fórumod arculatába a hozzászólásom, kérlek ismerd el te is, hogy az ujjal mutogatás és gyerekezés nem ide illett, alaptalan volt és joggal érzem sértőnek.

    További szép napot mindenkinek és bocsánat, hogy rontottam a fórum arculatát a "csúcskütyüs" hozzászólásommal :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák