Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz xedos #319 üzenetére

    Nekem egy i5-2400 proci van a PC-ben SB, minden ami kell. A frissítés óta akciózott kifutó iMac szériából vettem egyet, amiben előző generációs i3 proci van. És bootolásban, programok indulásában jóval gyorsabb a mac, gyengébb vassal. Kollégám most cserélte le asztali gépét iMacre, abban a PC-ben is i5 volt, igaz nem SB még. A laposa egy macbook pro, nem rémlik most pontosan melyik, de c2d. Simán verte az asztali masinát. :K

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • alamuszi

    senior tag

    válasz xedos #437 üzenetére

    Azért ez egy picit nagyon nem így van. Mi a helyzet, ha 2 HD monitort akarsz a notihoz csatolni, ami egy munkaállomás notinál igen gyakori eset. Aztán, próbáltál egy napon át dolgozni asztal mellett dolgozni egy notebookon, elhiszed, hogy egy MBP-val is nagyon hamar megunnád?

    Valamint ha van egy munkahely ahol hozzá vagy szokva a két monitorhoz egyedi perifériához, lanhoz usbs eszközökhöz, akkor minden munkakezdéskor komplett szerelőtanfolyamot tartasz, hogy eltedd a táskádba a notebookod.

    Szóval de van értelme egy nagy cégnél, na igaz, hogy ott nincs MBP, de ez nem véletlen. Amúgy pedig a 6930-al mit szeretnél 3 éves széria, mutatsz egy MB-ot ami 3 - 4 évesen 100 000-nél többe kerül? Ez sztem kicsit zavaros hasonlat volt.

    Aztán esetleg megnéztél egy ThinkPad W, vagy egy Precisin, mennyi az értékvesztése? Szerintem nem sokkal nagyobb mint egy macbook-é.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • xedos

    addikt

    válasz xedos #439 üzenetére

    Amúgy tessék:
    Dell Precision - 8GB DDR3 - 1920*1200 - 2HDD hely - Újszerű - nVidia Quadro - Csere is...
    200.000Ft. Macbook Pro 17"-ost még nem láttam ennyiért -sokkal roszabb felszereltséggel sem.

    Amúgy partalan és értelmetlen a vita!
    Így is viszik őket mint a cukrot. Aki dolgozik vele és megfelel neki az használja, akinek nem, az lecseréli...
    Na ilyenről sem sűrűn hallottam :-)

    Jó gépeket csinál a Dell és a HP is, de a szememben nem érik el a Macbook Pro szintjét!
    Macbook Pro lassan 5éve van: most kezdik el utolérni a vastagságát, súlyát és az akksi idejét. Most már a Dell és az ASUS lemásolja az alulról világított billentyűzetet is...

    Az IBM és a HP felülről világítása vicc! Használtam mindkettőt...

    Webkamerában is az általam használt gépek közül bármelyik MAC-é jobb volt az átlagnál!
    Amúgy ami engem a MAC mellett maraszt az oprendszere és a 15.000 tagelt képem!
    Vettem egy Dell V130-at, nagyon tetszik, de a Win7 állandó kérdezgetése stb. az őrületbe kerget!

    [ Szerkesztve ]

  • alamuszi

    senior tag

    válasz xedos #440 üzenetére

    Tök jó, és ahova nem jó a mac oda is mac-et használsz? Csak megkérdezem, az hogy neked nem éri el a szintjét az egy dolog, ahova nem jó gondolom az az iparág nem is létezik. Olvass vissza mielőtt megint elkezdesz flame-t kelteni, ezt kifejtettem már, fentebb.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák