Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Ben-

    veterán

    válasz #91166208 #4810 üzenetére

    A helyzet az, hogy azért már az iPhone se tartja úgy az árát, mint korábban. Persze még mindig jó ebben, de ez is kopik.. A szoftveres támogatást pedig inkább nem is említem. Rendben van, hogy jön frissítés, itt vagyunk már a 10.2 -nél, csak az a probléma, hogy semmit se javítanak amit szükséges lenne. Hemzseg a bugoktól az egész iOS .... Amit írsz azzal egyetértek, amennyiben visszatekerünk 2012-13' -ig.

    [ Szerkesztve ]

  • Ed Parker

    nagyúr

    válasz #91166208 #4810 üzenetére

    Nekem volt egyszerre mindkét platform, párszor már leírtam, de egyszer nem csináltam ilyen tesztet, amit a YouTube-on csinálnak ezek a srácok.
    Nincs rá szükség, megfogod, használod és ha tetszik, megtartod, ha nem tovább kell lépni, én is a szifon mellett tettem le a voksom.
    Annak ellenére hogy a kamera jobb az s7e-ben, úgy mindenben.

    Szó sincs erről, hogy elégedetlen lennék, olvass a sorok között.
    Ha ez a telefon 150ezer lenne, egy szavam sem lenne, ennyi pénzért ennyi fért bele, de amikor drágább mint a konkurens flagship mobilok és kevesebbet is kapsz, akkor azért az dühítő.
    Ilyen a 16gb háttértár, idén már nem volt pofájuk kiadni, 32gb-val kezdtek, igaz árat is emeltek.

    A frissítés jó dolog ha jön és valóban hosszú a támogatás,viszont,picit olvass bele más topikokba, egykoron egy 4s vagy 5 rakéta volt és a sok frissítés után egy használhatatlan f.s lett.
    A rengeteg bug-ról nem is beszélve, az külön megér egy misét.
    Az ár zuhanás normális, a szifon árát csak a hype tartja feljebb, ha nem alma logó lenne rajta, ugyanúgy zuhanna mint a többi és még annyit sem adnának el mint a többiek.

Új hozzászólás Aktív témák