Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Ed Parker #2154 üzenetére

    Ha már kiemelkedő...

    Egyébként az a szubjektív véleményem, hogy régen mindenben szarrá verte a mezőnyt az iPhone. Ma már van olyan, ami szebb kijelzővel jön, van olyan ami jobb üzemidővel jön, van olyan, ami jóval szebb külsővel jön, van olyan, ami ebben jobb, van olyan ami abban, nem véletlen, hogy én is egyre gyakrabban váltok időlegesen androidos telefonra, akár kényszerből, akár kíváncsiságból. De az alapvető előnye még mindig megvan a sok hiba ellenére is, hogy össze van rakva és égve a hw és a sw, hogy mondjak egy példát: Ha netezek és odabökök a címsorba akkor iphone-on abban a pillanatban felugrik a billentyűzet, androidon megjelenik a beviteli mező, szünet, aztán a billentyűzet. Csak pár ezredmásodperces szünetekről beszélek, és utána végeredményben, lehet, hogy ezt még be is hozza az amdroid és gépelni már ugyanakkor tudok, mint iPhone-on, de valahogy a komfortérzetet megzavarja. Ugyanez, ha ránagyítasz valamire, végeredményben annyi idő alatt végbemegy a droidon is a zoom mint iPhone-on, csak közben beleröccen egyet. Olyan, mintha érezném, hogy izzad a telefon, hogy hibátlanul meg tudja csinálni amit kérek és időben, mikőzben az iphone ugyanezt kirázza kisujjból. és hülye dolog, de amellett, hogy engem ezek zavarnak, még sokszor azt veszem észre, hogy konkrétan drukkolok 1-1 feladat előtt a xiaominak, hogy meg tudja csinálni röccenés nélkül, mert szinte érzem, hogy "akarja". vagy pl amikor MI fiókot csinálsz és belépez a menübe és totál fehér képernyő fogad, semmi jelzés, hogy hiba történt, vagy üzenet, várhatnál ott évekig, kilövöd, majd vissza és jó. szóval ezek engem zavarnak. Akit nem, annak nagyon jó, mert féláron kap egy hasonló teljesítményű telefont, ami még nagyobb szabadságot is ad. csak a bruttó 8 (nettó kb. 5.5) év iphone használat után ezek engem zavarnak androidon.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák