Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    válasz Rage47 #20403 üzenetére

    Nekem tegnap volt olyan, hogy 25 %-al elindultam egy kb 8 km-es útra a WAZE-val, és 10 perc alatt amíg odaértem, valami leszopta az akksim 0-ra... :Y :Y :F Alig voltam ideges, nem volt nálam töltő sem, kicsit kiidegelt. :W :W Nekem 90 %-os most az akksim és fél éve cseréltettem.

    Illetve tegnap este majdnem megváltam a telefontól dühömben és vettem egy Iphone XS-t a 220volt-ban, de a 2 éves törés-lopás garancia ára visszalökött a valóságba.... van pofája a náluk lévő biztosítónak a +2 évre 190 ezer forintot elkérni ("Partnerünk hosszú ideje stabil szereplője a biztosítási piacnak és nemzetközi háttérrel rendelkezik. Az UNION Biztosító a magyar biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő- és legtőkeerősebb cége" - Nem csoda, hogy dinamikusan fejlődik ekkora összegektől), míg ellenben az MM-ben hasonló konstrukció csak 50 ezer.... Így mégse vettem meg, pedig 338-ért nagyon csábító ajánlatnak tűnik.... :U :DDD De biztosítás nélkül egy ilyen értékű telefon meg orosz rulett, ha megfújják, vagy összetöröm, akkor beszopom... Így inkább hagytam a faszba és majd még spórolok az MM-es ajánlatra! :D

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Új hozzászólás Aktív témák