Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nord_

    veterán

    válasz kameraman77 #229 üzenetére

    Nem, nem tudsz beletenni memóriakártyát.
    Nem, nem tudsz mókolni és navigációt telepíteni, amit a haver lopo szerzett valahonnan, okosba'.
    Nem, nem tudod analóg hallgatni a Kossuthon a Déli Krónikát.
    Még mindig nincs flash (ahogy a legtöbb, normális Androidból is kiveszik).
    És végezetül: nem, ez a telefon nem kerül negyedmilliárdba.

    ---

    Urak, a kérdés rendkívül egyszerű.

    Aki a telefonját pendrive-ként használja; aki BT-n keresztül akar fotókat küldözgetni a tanórák szünetében; aki innen-onnan szerzett programokat akar telepíteni; akinek hobbija a telefon állandó okosítása, variálása, annak ott az Android.
    Akiknek viszont teljesen más preferenciái vannak, azok választhatják az iOS-t vagy a WP-t.
    Mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő eszközt, szépen lehet élni egymás mellett. Álnaiv kérdéseknek vége, trollkodás megszűnik. Topik zárható. :)

    [ Szerkesztve ]

  • nord_

    veterán

    válasz kameraman77 #302 üzenetére

    Nos azért nem csak kalózkodásból áll az élet, bár lehet, hogy saját tapasztalatból neked ez ugrik be.
    Nyilván. Nem jailbreakelt iOS-en olyan könnyű ám kalózkodni, ugye? Bocsi, véletlenül nem te írtad azt, hogy navigációs szoftvert a haver pendrive-járól telepíteni? :P

    Munkahelyen nem szállítunk adatokat. Arra ott a céges háló (email) vagy a belső szerver. Megírom az anyagot és azon melegében tolom fel a belső rendszerbe. Nem dugdosom a telefont a pécére és viszem át Józsinak a másik épületbe, hogy ott szintén dugdossak usb-vel a másoláshoz. Ha meg külső céghez kell vinni adatot, még melegében áttolom mailben, és mire odaérek, már át is olvasta a kollega az anyagot és azonnal a tárgyra térhetünk.

    Túrázáshoz tényleg baromi nehéz térképhez jutni. :)

    FM rádiót nem hallgatok. A "közszolgálati" rádióra inkább nem mondok semmit, az ugyanazon konzervzenéket játszó kereskedelmi adókból meg már rég kinőttem. A munkahelyen dolgozom, ha meg zenét akarok hallgatni, akkor nem az analóg módon sugárzott, agyontömörített sz*rral büntetem magam.

    Kisiskolás szemszögből? Na ne vicceljünk, kérem. Kisiskolás szempontból az közelíti meg a kérdést, aki navigációs szoftvert akar pendrive-ról telepíteni, meg teljes netes élményről beszél egy néhány collos kijelzőn. Segítek: kettőnk közül nem én voltam.

    De már egyszer írtam: ha neked ennyire nem tetszik az iOS, akkor miért rugózol ezen? Én se járok androidos topikba, mert egyszerűen kívül esik az érdeklődési körömön.

Új hozzászólás Aktív témák