Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomba

    senior tag

    válasz Nekton #192 üzenetére

    :)) Ez volt a post végén.
    segítek értelmezni: vicc volt. De ha már itt járunk mind a lightning port mind pedig az usb-c port lehet 2.0 és 3.0 is. Az apple hivatalosan semmit nem mondott a lightning sebességéről soha kivéve egyszer amikor a 2015-ős ipad prot kihozta USB3-ás sebességgel. Volt is hozza lightning usb3 átalakító LOL 😊 A korábbi mérések USB2.0 sebességre tették de ez függött sokszor a lightning chiptől is, mivel az a chip egyedi és nem “USB” ezért nem lehet azt mondani rá szakmailag szerintem hogy még Usb2.0 hiszen sosem volt az. (A tesztben szerencsére a 2.0 szintű átviteli sebesség van írva ami ha le lett tesztelve akkor ok, a kommentben viszont már nem)
    ha majd lesz a MacOS Catalina a gépeken és nem kell végre iTunes akkor csinálok egy jó kis benchmark tesztet adatátvitel kapcsán. Máskor úgysem dugnám rá :) És nem azért mert arra vagyom hogy gyorsabb legyen mint 480mbit hanem kiváncsi vagyok a valós átviteli sebességre ugyanis ilyen tesztet nem találtam.

    egyebkent én már rég USB-c-t akarnék félre értés ne essék. Van egy MacBook pro amin csak USB-c van meg egy ipad pro amin szintén, erre lehet tovább bohóckodni a lightninggel.

    [ Szerkesztve ]

    Ép hardverben ép szoftver

Új hozzászólás Aktív témák