Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz HSNet #44 üzenetére

    Ha az benne van a cikkben nem kérdezek... Keynote-ot meg nem néztem... :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

  • Tin

    veterán

    válasz HSNet #112 üzenetére

    Az apróbb tények igazán ne hagyd hogy megzavarjanak, mint például, hogy nem, nem hasonlóak. Teljesen más megközelítéssel érnek el teljesen más eredményt... Az össz hasonlóság annyi, hogy próbálják az SSD és HDD előnyeit egyesíteni.

    így igaz. gyorsabb lesz tőle a HDD és pont. ez az egyik alternatíva. a másik ott van feljebb, szinte teljesen ugyanaz, mint az apple megoldása. meg van a windowsban is valami ilyen gyorsítós megoldás, ha jól emlékszem.

    Nagyszerű. És miért zavar az téged, hogy most az Apple kijött egy olyan megoldással, ami annak is megadja ezt az előnyt, aki nem akarja magának managelni? Az árakba meg inkább ne menj bele

    nem zavar egyáltalán, csak megjegyeztem, hogy nem spanyolviasz, és szerintem manapság már nem is nagyon látom a létjogosultságát, lévén az SSD árak mennek lefelé, és az SSD/HDD kombó nekem jobban bejön, mert hiba esetén legalább az egyik drive megmarad. árakkal kapcsolatban továbbra sem a tényleges árat írtam, hanem az arányokat, tökmindegy hogy kisker/nagyker/nagytételes ár, 2x akkora kapacitás 2x annyiba kerül, feleakkora meg feleannyiba. otthon szerelést nem értem, csomó bolt adja el a laptopokat úgy, hogy utólag pakol bele ezt-azt, és a felhasználó egyben megkapja.

    Apróság megint, de egyrészt nem lemásolt, hanem továbbgondolt

    nevezhetjük továbbgondolásnak is, de attól még az ötlet és a nagyon hasonló kivitelezés a piacon van évek óta. én a létjogosultságát vitatom, nem a nagyszerűségét.

    Ühüm, mert a bármilyen más FELHASZNÁLÓK azok jobban tudják Arról nem is beszélve, hogy amire neked nincs szükséged, az fölösleges, és másnak sem kell...

    az átlagfelhasználó annyit fog látni, hogy gyors és nagy. ugyanezt látná, ha egy SSD+HDD kombót kapna (ugyanannyiért), csak ott két meghajtója lenne. ennyire egyszerű, a MAC/PC felhasználók sem annyira hülyék, hogy 2 drive esetén lefagynak. aki meg lefagy, annak pont mindegy, mekkora a tárhely, mert sosem fogja kihasználni. ha adattal meg tudsz tölteni 256GB-ot, akkor hidd el, van fogalmad arról, hogy mi a meghajtó.

  • FlekkeN

    aktív tag

    válasz HSNet #44 üzenetére

    #43 ng0ofy:
    #44 HSNet:
    #45 Nick Marshal:
    Csak most olvastam el, kösz a tartalmas hozzászólást. Próbáltam eltéríteni a topicot értelmesebb irányba :) .

Új hozzászólás Aktív témák