Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Race-Face

    tag

    válasz moonman #28 üzenetére

    Na ja. A szoftver. Adott feladatra windows alatt van mondjuk 1000 szoftver, ebből 950 használhatatlan, 40 fizetős, 10 meg ingyenes és használható. OsX alatt mondjuk van ugyanarra a feladatra 50 szoftver, abból 35 szar, 10 fizetős, 5 meg ingyenes és jó. Az a szabadság, hogy nagyobb rakásból kell kiválasztani az alig több használhatót? Arról nem is beszélve, hogy a windows júzer épp ezzel a próbálgatással vágja tönkre az óperenciás rendszerét, mint korábban kiderült, az "ész nélkül telepítgető" júzer a problémák okozója. Akkor most mire is jó az a fene nagy "szabadság"?
    Mellesleg én otthoni gépnek használok macintosht. Nem azért, mert apple-hívő vagyok. A munkahelyemen vannak macintoshok, eleinte idegenkedtem tőlük. Ez még '99-ben volt, Os9 és win98 korában. Mondjuk az Os9 nem nyűgözött le, de a win98 se :) Aztán jött az OsX, eleinte bugosan, de ugyebár az XP se volt eleinte százas... viszont az OsX szépen lassan ellépett az XP mellett. Talán 2005-ben vettem egy G4-es használt macet otthonra, gondoltam, ha nem jön be otthoni használatra, kis bukóval ki tudok szállni. Bejött. 2006-ban upgrade iMac c2d, azóta az van itthon. Sose volt semmi problémám abból, hogy mac-et használok, minden feladatra találok rendesen működő szoftvert (filmek, lossless zene, stb.), nem tudom, mi az, amit lenyelet velem az apple, és én hülye még bólogatok is, hogy élvezem.
    Mint mondtam, nem vagyok Apple fan. Cimbimet minden áron próbáltam lebeszélni az iPhone-ról, nem sikerült. Délután felhívott, hogy van egy eladó iPhone-ja :)

    Munkahelyemen most kaptam egy dell gépet, Vistával. Miután a ctp levilágító ppd-jét nem sikerült működésre bírni, a gyártó pedig "tud a hibáról", éltem az XP downgrade joggal.

    Kelj fel és járjunk!

Új hozzászólás Aktív témák