Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz arnyekxxx #60 üzenetére

    nagyon off: most akkor biztos ki fogsz nevetni, de nekem ezért nincs nagyképernyős okostelefonom, mert az agyamra menne, ha naponta tölteni kéne. Egy idő után biztos beivódik a napi rutinba, de én örülök, hogy a 4,5 éves Nokia 6500s telefonom elmegy 4-5 napig (~egy éve cseréltem az akksiját).

    A gépekhez magukhoz: megértem, hogy van olyan, akinek ez igénye lenne, de én nem tartozom közéjük.
    Szerintem aki egyből facebookra akar képet tölteni, annak bőven jó egy közepes mobil is, sőt a legtöbb ilyen ember pont lesz@rja a kép minőségét, csak az a lényeg, hogy ott legyen.
    Divat mindenbe Androidot rakni manapság, már várom az androidos gáztűzhelyeket, amik figyelmeztetést küldenek wifi-n keresztül a telefonodra, mert kifut a leves.
    Majd az idő eldönti, hogy mi marad életben, mi nem, de szerintem ezek az "okosfényképezők" egy kicsit tévútra futottak. Van ilyen is, egynek jó. Pár 10ezer darabot biztos eladnak a kütyühalmozóknak, meg a marketinggépezet által kreált vélt/valós igények miatt.
    Amúgy az üzemidő tényleg mókás, és nem csak a sportfotósok maradhatnak le dolgokról amiatt, mert folyamatosan akksikat kell cserélgetni. Már csak ez kizáró ok lenne nálam is.

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák