Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Oliverda #484 üzenetére

    Nem értelek. Felhoztam, hogy a korábbi alaplap tesztben kimérted, hogy ez az ASUS lap 12-14W-tal többet eszik idle/HD film, mint pl az MSI lapja. Ehhez ez a megjegyzés volt: "Az üresjárati méréséknél az összes platformnál be volt kapcsolva minden lehetséges energiagazdálkodási funkció (EIST, C'n'Q, C1E, C6 stb.)."

    Azt írod, válaszul, hogy: "Az alaplap nem fogyaszt sokat (nem is nagyon fogyaszthat:) ), csak rosszak a gyári alap UEFI energiagazdálkodási beállításai. Az alsó négy opciót kell AUTO-ról ENABLED-re rakni, és akkor pont annyit fog fogyasztani mint az MSI."

    Erre felhozom, hogy: "Ez sehonnan nem derült ki, ahogy az sem, hogy a mostani tesztben akkor már rendben volt-e a fogyasztás"

    Majd válaszul kiemeled nekem az aktuális cikkből, hogy: "Mind az Intel, mind pedig az AMD platformon be volt kapcsolva az összes lehetséges energiagazdálkodási funkció (EIST, C'n'Q, C1E, C6 stb.)."

    Ez alapján pedig akkor pontosan ugyan úgy volt beállítva most is az inteles lap, mint a korábbi tesztben, márpedig akkor a 12-14W-os különbség itt is jelen volt ahhoz képest, mintha pl a korábban tesztelt MSI lapot használtad volna.

    Nem értem minek fussak neki mégegyszer.

    A 3-5W, az oké akkor persze.

Új hozzászólás Aktív témák