Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    Rég nem szóltam hozzá semmihez. Okkal. Egyszerűen szörnyű nézni és látni ami itt megy. Ahelyett hogy örülne mindenki, hogy lehet látni, hogy mit megy egy adott kártya egy adott API-val és adott processzoral, azon megy a szájkarate, hogy mérezzalazzal lett ezmegaz tesztelve. Másholmásvan!!! Áááááá! Világvége!!!

    Ha nem ilyen primitív módon állunk hozzá, akkor látható, hogy ez nekünk jó. Nekem például. Mert látom, ha 2700x mellé veszek egy Radeon VII-et akkor mire számíthatok. Ha meg egy másik - külföldi - tesztet olvasok, akkor meg azt láthatom, hogy egy 9900K mellett mit megy a Radeon VII. Vagy éppen ugyenezek mellett egy RTX 2080. Meg látom azt is, hogy az egyes játékokban melyik API-t érdemes használni, ha pl. több FPS-t akarok.

    Nyilván minden oldal abból vonja le a konklúziót, amivel tesztelt. Itt is ez van, máshol is ez van. Ezzel lehet egyetérteni meg nem is. De ahogy már kiderült itt korábban, a konklúzió a felhasznált eszközök tekintetében más, olyan nincs, hogy kottára ugyanolyan HW és SW mellett teljesen eltérő konklúzió született volna. Na az szakmaiatlan lenne.

    Valamelyik véresszájú linkelte rudi-nak a 12 éves gtx tesztjét, ajánlom neki (is), hogy a kommenteket is nézze meg alatta. Sokkal kevesebb mongolidióta volt akkor az oldalon, manapság egyszerűen katasztrófa a szinvonal.

    Meglehet Abu-nak a pirosak felé húz a szíve, de ez nekem csak jó mert így legalább olyan teszteket is látok, amik AMD alapokon nyugszanak. Értelem szerint ha ezzel tesztelnek, ebből lesz az ő konklúziójuk. Milyen meglepő...

    Nincs elfogultságom egyik gyártó irányában sem (most épp Intel&NVidia van), egyszerűen csak tájékózodni szeretek, meg olvasni a teszteket itt. De nem kellene a kommenteket olvasnom, mert bánt a primitívség amivel itt szembesülök.

Új hozzászólás Aktív témák