Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz [CS]Blade2 #511 üzenetére

    Lehet velem van a baj, de én ebben tényleg annyit látok/olvasok ki a cikkből, hogy előre szól, hogy készülhetsz ilyenre. Sehol nem látok olyat, ahol azt mondták, hogy most nem jó ötlet oc-s kártyát venni, pláne hogy kedvedre downclock-olhatod. A jövőt senki nem tudja, spekulálni lehet, csak ahogy írod is, az esetek 99%-ban nem jön be. Amiért most talán nagyobb esély van rá, hogy ez nem foltozgatás, hanem tényleg nagy változás, amitől Én személy szerint félek kicsit, mert eddig az api védte a trehány cégeket, mostmár nem fogja, nagyon durva bugokt fogunk látni, ha a management nem látja be, hogy a tesztelésre nem árt némi időt/pénzt fordítani, de ez egy másik téma. :DDD

    Röviden, tömören Én annyit olvasok ki ebből az egészből, hogy előre szól, hogy lehet downclock-olnod kell majd a kártyádat, de igazából ezzel nem kell törődni, mert ahogy a játékipart ismerjük, leghamarabb 3 év mire ez eljön, de talán még az 5 is reálisabb, addigra meg már sehol se lesz egyik mostani kártya sem. Ettől függetlenül nekem nem csípi a szemem, sőt, örülök neki, hogy le lett írva/el lett magyarázva, mert amikor 3-5 év múlva megveszik a haverok használtan ezeket a vasakat, ÉS kiderül, hogy tényleg instabilak, akkor emlékezni fogok, és azonnal fogom tudni nekik mondani, hogy don't lose your shit, gyári OC-progival lődd vissza ref órajelre és örülj. :)

    És ne feledjük, elvileg ezek a cikkek még mindig nem Veér Istvánnak szólnak, hanem a szakiknak. Normál esetben nem szakinak nem is kéne ezeket olvasnia, hanem a megfelelő topicba beírni, hogy ennyim van, erre kell, mondj valamit és kész.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák