Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz lenox #589 üzenetére

    Azt hiszem itt már említettem, hogy hiány van a Brazosból. Ha viszont nehezen menne a hozzászólás értelmezése, akkor leegyszerűsítem. Kattints ide és olvasd el a cikket. Ez talán elég meggyőző az úrnak, hogy viszik, mint a cukrot, vagyis inkább csak vinnék. Az AMD a TSMC egy teljes gyárépületét kibérelte, hogy a várakozáson felüli igényeket ki tudják elégíteni. Pedig szerintem eddig elég jól meg tudták becsülni, miből mennyi is kell.
    Kérlek lépjünk már túl ezen.

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

  • dezz

    nagyúr

    válasz lenox #589 üzenetére

    Mármint mit? Hogy a Brazos szinte minden téren erősebb, vagy éppen jelentősen erősebb, mint az Atom+Intel grafika? Vagy hogy összességében az Atom+ION-nál is jobb és még némileg olcsóbb is? Remélem, ezeket nem vitatod.

    Vagy azt, hogy ezek az előnyök egy hétköznapi felhasználó számára is materializálódnak, használhatóságban? Tegyük fel, valaki nem játszik és sem a 2D, sem a 3D grafika nem játszik nála semmi szerepet. De, azt is vitatod, hogy egyre elterjedtebbé és hétköznapivá válnak olyan internetes tartalmak, amikhez egy Atom hathatós GPU-s rásegítés nélkül harmatgyenge?

    Az, hogy az ION-ból nem fogyott annyi, mint a sima Atomból, az attól volt, mert nem volt annyival jobb, mint amennyivel drágább volt, így ez nem feltétlenül mérvadó a Brazos tekintetében. Ráadásul most 2011 van, nem 2010 és egyre többet számít a GPU-s gyorsítás, és az ember nem a múltra készül, hanem a jövőre.

    Az igaz, hogy a felhasználók nem mindig azt veszik, ami nekik a leginkább megérné és a Brazos piaci sikerét csak utólag lehet majd megállapítani, de eddig úgy néz ki, igen keresett platformmá válik.

    ps. továbbra is vitatod, hogy ha valami minden téren számottevően jobb egy másik dolognál, akkor normális esetben drágább is lesz?

    (#591): "Azt ha megnezed nem vitattam, hogy netbook-ba kiraly a brazos."

    Huhh, akkor tehát mindez a sok szócséplés, Abuval is és mindenkivel, csak azért, mert szerinted mini-ITX-ben nem olyan jó? Mert szerinted jobb választások az Atom+Intel grafika vagy a CLUV Celeron+ION, 46K-ért...

    Ez amúgy kissé ellentmondás, nem zavar?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák