Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GerykO

    aktív tag

    válasz lenox #595 üzenetére

    A write only-hoz csak azt fűzném hozzá, hogy neked mindent kétszer-háromszor kell belinkelni. De lásd kivel van dolgod, itt egy teszt amiben a CULV-hez is mérik, persze mivel mobil platform, a fogyasztásuk irreleváns a mITX rendszerekéhez képest. Következtetni viszont lehet, hogy az Intel mennyi lapot hívott vissza a hibás sata vezérlő miatt, na itt is közel annyi APU ment ki a piacra, a legtöbbje notiban, vagy netbook/nettoppban végezte.
    Mivel nem vagyok KSH, ezért pontosabb adattal nem rendelkezem az alig két hónapja piacon lévő platform eladásairól. :R

    Szerk#596: Nem kell nekem ahhoz beszólnom neked, hogy mindenki rajtad röhögjön. ;] :DDD :DD Lassan npiszarra is lehetne posztolni a sok marhaságod. :C
    Ha nem nézed a linkeket, akkor meg mit sír a szád, hogy senki nem támasztja alá az állításait tényekkel? Mellesleg te vagy az aki egyetlen egy állítását nem támasztotta alá semmi kézzel fogható teszttel, vagy személyes tapasztalattal. Ellenben te elvárod mástól ezt, aztán el sem olvasod. Inkább elmentem tv-zni.

    [ Szerkesztve ]

    Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Új hozzászólás Aktív témák