Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Először is mindenkinek nagyon köszönöm a visszajelzéseket, örülök, hogy tetszett az olvasmány, és köszönöm a kirtikákat. :)

    (#2) iMaverick
    Sajnos az nincsen, de ha lesz a közelben, akkor bepótolom.

    (#4) joey04
    Az egyik legkelemesebb elismerés, köszi! :R

    (#6) rover45
    Igazából mATX alá ugye nem akartam adni, a többi ház ilyen árban már nem kisebb sokkal, sőt akad olyan is ami ATX méretű, mégis mATX megy csak bele, pl MasterCase Pro3.
    Ez minőségre is jó volt, kinézetre is tetszett, MasterCase Q300L (ami nekem van) bejött nagyon, szóval azért esett erre a választás.

    (#8) Graphics
    Amikor rendeltem, akkor Hexa+ 400W volt ~13k, a Chieftec Eco meg 10 vagy 11k. Rá pár napra az Eco már 15k volt, szóval pont jókot vettem.
    Fekvő házra mondjuk nem is nagyon gondoltam, de így legalább sikert aratott a kinézet :D

    Tud az vöröset is, hisz RGB :DDD

    (#11) benedekco
    :DDD

    (#12) Ferke77
    Amire ez lesz használva, arra elég lesz. Normális hőfokon tartja, és BIOS-ba leszabályoztam, így kussba is van :))

    (#13) aelod
    Úgy gondoltam nem érdemes újabbakkal, látod, már a Fortnite is megfektette, pedig nem olyan durva a gépigénye.

    (#14) rasotamas
    Mivel játék szökőévente egyszer lesz rajta kb., felesleges lenne a 2200G.

    (#33) Z10N
    Gondolkodtunk használt, brand irodai PC-n is, de ha mindent hozzávettünk (alap, régebbi i3-as gép + ram bővítés + ssd + esetleg gari bővítés) akkor már majdnem az új PC áránál voltunk, 1 évvel kevesebb garival.
    Ez pedig így egy modern platform, sok garival, könnyű bővíthetőséggel.

    (#49) Pécsi gyerek
    Szinte egy árba volt a Patriot egy mezei 2400Mhz-es rammal. Talán a legolcsóbb 8Gb-os KIT volt rendeléskor.
    Nameg ez a ram elég jól megy a Ryzen procikkal.

    (#50) Kansas
    200GE nem támogat 3000-ret, XMP-vel sem sajnos.
    Hiába állítotgattam BIOS-ban, 2667 fölé nem ment.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz Kansas #59 üzenetére

    (#59) Kansas
    Vezérlő viszont a prociban van.

    (#61) rasotamas
    :DD :B

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz Kansas #64 üzenetére

    Ebben igazad van, vannak is ugye XMP beállítások.
    Viszont a proci is szorzózáras teljes mértékben, tuning a Ryzen 2200G-től felfelé van csak engedélyezve. Ill. pár alphoz jött ki olyan BIOS, amiben engedélyezve volt a tuning.

    Nem játékra van, így igazából mindegy, hogy mennyin megy a RAM, amire kell, arra bőségesen elég ez a gép évekig.

    (#70) salaud
    Rendben van az, néztem teszteket, hasonló értékek jöttek ki 200GE-vel.

    (#72) Piftuka
    :R :R

    Igen, jó hogy van alternatíva, kell az árverseny. Már csak VGA fronton kell valami nagyot villantani. :K

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz envagyok #74 üzenetére

    Egyrészt nem nagyszülő, csak szülő.:)

    Amúgy körbejártam a témát, sőt képben vagyok a gépek terén. Gondolkodtunk használt, brand irodai PC-n is, de ha mindent hozzávettünk (alap, régebbi i3-as gép + ram bővítés + ssd + esetleg gari bővítés) akkor már majdnem az új PC áránál voltunk, 1 évvel kevesebb garival.
    Ez pedig így egy modern platform, sok garival, könnyű bővíthetőséggel.

    Ugyebár gari mindenképp kellett, anélkül semmi értelme a bővítésnek, mert ugyanott vagyunk, csak nem egy 15, hanem egy 10 éves gépünk lenne.

    Tudom hogy lehetett volna olcsóbban, hisz használtan minden olcsóbb, de egyesével nem akartam gari nélküli cuccokra vadászni. 2-3. Gen lassacskán átcsúsznak a 10 éves korba. Ott már bármi bármikor tönkremehet.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz turbulencia8 #103 üzenetére

    De van ám!
    A IV. korszakban lehet fejleszteni a kereskedelmi utat vasútra. :)

    Laptopon is gondolkodtunk, de azt elvetettük. Hordozva nem lesz, és a kijelző is kisebb. Ill. használt laptop az használt. Boltból használt üzleti lapos plusz rammal és SSD-vel már nem jön ki sokkal olcsóbbra, plána ha több garit nézünk rá.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • válasz 8th #107 üzenetére

    +1, így van. :D
    Én ezt a részét hiányoltam a gépi játékoknál / meg lanon (tehát nem a kampányban), hogy ott nem lehetett erődöt építeni, csak sima falat, és a kereskedelmi útvonalon sem lehetett áthúzni mondjuk egy kaput :))

    Nagyon jó kis játék, könnyen ott lehet ragadni előtte.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák