Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    addikt

    válasz Somatom #6587 üzenetére

    & (#6588) Headless
    Ez fantasztikus! :R Borulok előtetek!

    Tehát a gondolatom: 1,5 óra képernyőhasználat után (ez nem kötelezően egyfolytában, de ha 20-30 perces gyűrésekkel gyűlik neki össze, akkor is működjön) dobjon fel egy figyelmeztetést. Ez lehet egy a galériából meghívott kép, amit én megszerkesztek neki ( ;] ), ha még folytatja ezután is, akkor küld egy e-mailt (úgyis mindig a neten lóg), s ha az e-mail után 5 percre se szűnik meg a monitor használat (ilyenkor hagynék neki ~1 perces képernyő időket, hogy kiválaszthassa magának a hallgatni kívánt zenéjét, mert attól nem zárnám el), akkor jöjjön a "végleges" sötétülés.
    Tudom, nem vagyok egyszerű eset... :DDD

    Az jó felvetés, hogy magamat se zárjam ki, de talán az én telefonom érzékelése lehetne feloldás.

    (#6590) Somatom: Az a gondom, hogy már letöltött játék, videó, ez-az megy. Ha meg netről akar zenét hallgatni azt nem akarom korlátozni, addig olvas könyvet vagy rajzol. A monitor a gondom.
    Még nagyon kezdeti fázisban vagyunk, mert csak meg lett lengetve neki a Robot lehetősége (utána kérdeztem én is :U :DDD ). Nyár van, hadd szórakozzon, csak a napi 2x hatórás telefon majd számítógép aztán tv bámulás ijeszt meg.

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák