Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz KKrisz751 #2997 üzenetére

    Én ezt úgy szoktam, hogy készítek két parancsot. Az egyik eseménye, hogy a kiválasztott alkalmazás kikerül a fókuszból. Az első művelet várakozás X másodpercig, majd parancs megszakítása, alkalmazás fókuszban feltétellel, majd alkalmazás leállítása (vár a befejezésre), majd alkalmazás tiltása.
    A másik parancs esemény nélküli. Első művelet mondjuk a gps bekapcsolása, majd alkalmazás engedélyezése, majd alkalmazás indítása. Ennek a parancsnak csinálok egy parancsikont és egy ikonpakkból rendelek hozzá ikonképet, vagy Playes screenshotból készítek egy ikont. Jelen esetben úgy néz ki, mintha a főképernyőn a Waze -t indítanád, de valójában a Robotparancsot indítod. Ha a Waze háttérbe kerül, akkor pedig vár pár percet (hogy mondjuk egy navi közben bejövő hívásnál ne állítsa le a navit), majd, ha nem került közben vissza a fókuszba, akkor leállítja és le is tiltja. Ezt még meg lehet fejelni úgy, hogy a GPS -t igénylő alkalmazásokat közös alkalmazáscsoportba teszed és ha a Waze -t leállítja és más csoporttag nincs fókuszban, akkor kikapcsolja a GPS -t. A másik extra (ezt még nem próbáltam a gyakorlatban, csak tesztelgettem) az lehet, hogy az Auto Input Tasker pluginnal elvileg lehet detektálni a Waze -ben a kilépés gomb inputját és ezt fel lehet használni a Robotban. Ekkor a Robotnak nem kell figyelnie a fókuszból kikerülést, mert a Waze kilépés gombjával együtt indítható a letiltó parancs is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák