Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz mephi666 #14 üzenetére

    Ezt sosem fogod megérteni, ahogy én sem, és nem is akarom...
    Ez az, amikor megveszel egy Bentley-t... valószínű hogy a pénzed tizedéért kapsz egy japán "szart" amivel ugyanoda mennél, akár ugyanolyan sebességgel, és megbízhatósággal, de neked az nem kell, mert ez mégiscsak egy "Bentley".

    Mondjuk itt mégdurvább, mert míg Bentley-éknél a belső is Bentley, itt tényleg csak válogatott alkatrészeket kapsz, egy általuk dizájnolt házban (ami vagy bejön, vagy nem, szerintem ratyi). Szóval végülis Suzukit (4670) vagy Ferrarit (4870X2) veszel belülről, de a kasztni ugyanaz, mégis leginkább azt kell kipengetni...

    Majd fele ennyiért szintén válogatott alkatrészekből ugyanilyen teljesítményű gép pakolható össze, alkatrészenkénti 3 év garanciával, komolyabb házban és hűtéssel, és a boltban még össze is raknák, ha én tesznye volnék rá, de akkor nem mondhatnám hogy "elijenver"
    a gépem, és nem menne a Versace őtönyömhöz, a LaCoste ingemhez, a Rolex órámhoz, meg a Bentley-hez. Még csúnyább ha valaki nem is igazán engedheti meg magának, és tudja is hogy hülyeség, de mégis ezt veszi villantani. Kár hogy egy átlag ember szemében ez is csak annyit villan egy lanparty-n, mint egy szétneoncsövezett plexioldalú kodegány ház... ami azért jóval olcsóbb :F

    Alienpapa
    Ha lehetne, akkor ki venné ezeket a gépeket???

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz kariad #36 üzenetére

    Egy ismerősöm vett RM Ninját. Hát, elég érdekes, hogy egy 20000.- forintos táp nélküli háznál azzal kell kezdeni a történetet, hogy az oldalsó ventillátorát (8cm) valahogy átkötöd 5 voltra, mert vonyít mint valami szélvihar...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák