Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #9 üzenetére

    tudom, hogy milyen különbségek vannak fizetésben meg mindenben, de alienware mellett van még tucatszámra cég, ami hasonló konfigot sokkal olcsóbban rak össze... de tőlük is vesznek, mert különben már nem léteznének... tehát ebből csak azt akarom kihozni, hogy van akinek a név megéri azt a hatalmas pluszpénzt...

    #10 tudom, milyenek itt a boltok/boltosok, mert volt már csomó negatív tapasztalatom... itt kecskeméten is csak 1 boltban bízok meg igazán, mert garanciával soha nem szórakoztak még és nem próbálják meg átverni az embert... vesztem már össze több helyen is boltossal, amikor a gagyit próbálták tukmálni... gépet is pakoltam már össze jópárszor, igaz csak az olcsóbb kategóriában, szívességből, ismerősöknek... főleg netre, filmre meg irodai alkalmazásokra... de ezek jól sikerültek és nem hívogatnak, hogy baj lenne velük :)

    amúgy alienware szolgáltatásokban nyújt valamit a gépek mellé? mert ha nyújtana, akkor megérteném az áraikat... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák