Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helltp

    aktív tag

    válasz M@trixfan #1 üzenetére

    Nem vagyok teljesen biztos benne hogy troll vagy-e vagy csak elfelejtetted végiggondolni a mondanivalódat mielőtt leírtad.

    1) Az apple pont annyira "AZ elsővonalas gyártó" tabletfronton, mint amennyire a telefonoknál. Semennyire, pont olyan mint az összes többi A brand. Vegyél a kezedbe egy másik elsővonalas gyártótól csúcstabletet és gondold át. (hint: egy LG GPad 8.3 megteszi)

    2) Mivel gyakorlatilag a tabletben található bármely alkatrész kijön kb 100ft-ból (kivéve talán a kijelzőt), és bármelyiket be tudod szerezni a sarki elektronikai boltban, nem tartom valószínűnek hogy túl nagy plusz környezeti terhelést jelentene az, hogy 40 000Ft-ért meg tudod venni őket egy csomagban is.

    Hogy on is legyek: Az Alcor Zest Q813IX után az életbe többet nem veszek Alcor terméket. Rettenet összeszerelési minőség, gariból visszajön úgy ahogy leadtam, szoftvert meg én jobbat portolok rá, mint az a laggoló bughalmaz ami rajta volt. Inkább a wayteqnél keresgélnék, ott legalább néha a jó cégekkel bérgyártatnak (nem a chuwival és társaival...).

    [ Szerkesztve ]

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Új hozzászólás Aktív témák