Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helltp

    aktív tag

    válasz M@trixfan #1 üzenetére

    Nem vagyok teljesen biztos benne hogy troll vagy-e vagy csak elfelejtetted végiggondolni a mondanivalódat mielőtt leírtad.

    1) Az apple pont annyira "AZ elsővonalas gyártó" tabletfronton, mint amennyire a telefonoknál. Semennyire, pont olyan mint az összes többi A brand. Vegyél a kezedbe egy másik elsővonalas gyártótól csúcstabletet és gondold át. (hint: egy LG GPad 8.3 megteszi)

    2) Mivel gyakorlatilag a tabletben található bármely alkatrész kijön kb 100ft-ból (kivéve talán a kijelzőt), és bármelyiket be tudod szerezni a sarki elektronikai boltban, nem tartom valószínűnek hogy túl nagy plusz környezeti terhelést jelentene az, hogy 40 000Ft-ért meg tudod venni őket egy csomagban is.

    Hogy on is legyek: Az Alcor Zest Q813IX után az életbe többet nem veszek Alcor terméket. Rettenet összeszerelési minőség, gariból visszajön úgy ahogy leadtam, szoftvert meg én jobbat portolok rá, mint az a laggoló bughalmaz ami rajta volt. Inkább a wayteqnél keresgélnék, ott legalább néha a jó cégekkel bérgyártatnak (nem a chuwival és társaival...).

    [ Szerkesztve ]

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

  • helltp

    aktív tag

    válasz Agrippa22 #6 üzenetére

    Használtam ipad minit, nem egy órán át, de egy hét után lecseréltem a G Padre, az 3 hónapja van nálam, nem bántam meg. Nem a mini2 van egy árban a G paddal, ezt ne felejtsd el. Nem akarok hitvitát meg flamewart generálni, nem szidtam az almát, csak annyit mondtam hogy közel sincs annyira elhúzva a többi gyártótól (kb semennyire sincs) mint ahogy azt ő gondolja. Én itt lezártnak tekintem a témát mielőtt elharapódzik.

    [ Szerkesztve ]

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

  • helltp

    aktív tag

    válasz M@trixfan #20 üzenetére

    Az emberi tényezőre tényleg nem gondoltam, ebben igazad van. Én arra utaltam, hogy egy 2000 Ft-os távirányítós autó vagy rádió vagy akármi elektronikája pont ennyire környezetszennyező, így szerintem elhanyagolható az a környezetszennyezési plusz amit egy ilyen termék okoz.

    De ha már ennyire oszlopos tagja vagy a ph-nak talán gondolhatnál rá hogy nem indítasz egy ide nem illő hitvitát rögtön az első hozzászólással. (Ebben az esetben én nem is gondolnék arra hogy akár troll is lehetsz.) Ezt nem is kívánom folytatni bár szerintem azt mondani hogy az Apple bárkinél egyértelműen jobb, elvakultság, szűk látókörűség ugyanúgy mint ennek az ellenkezőjét állítani.

    Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

Új hozzászólás Aktív témák