Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beach head

    senior tag

    válasz modeart #755 üzenetére

    Persze, nem fikázni akarom, de... őszintén, leírni hogy, hogy néz ki külsőleg... hát hisz látom, de itt ha a gyengénlátó vagy vak olvasókra gondoltak akkor az persze dícséretes. És valahogy az az érzésem a teszteknél, főleg, hogy így az alsó közép kategóriába keresgélek, hogy mindent lehúznak kicsit.. De ez lehet csak az én szubjektív véleményem, és bennük óhatatlanul felmerül az erősebb telókkal való összehasonlítás..

    És tökéletesen igaz, hogy a youtubon keresgélve csak menöpörgetést találni, meg hogy hogy megy az angry birds és, mennyire laggosan tudja a telefon zoomolni a mobilarena oldalát. És itt mondjuk meglepődtem ezen telefon esetén mert nem nagyon akadozott...

    De azért jó lenne látni, hogy játszik le egy youtube videót, flash támogatás esetén egy flash videót, vagy ha nincs flash support, akkor olyan böngészővel, hogy játsza le ami képes megjeleníteni a flash tartalmat. Skype, viber működőképessége esetleg, és a gps is érdekelne. Igaz kicsit macerásabb mindezt felvenni videóra de akkor már érdemi teszt lenne. Valahogy az az érzésem, hogy ezeknél az új telefonoknál a funkcionalitás már nem is annyira lényeg. Inkább a csilli villi. Engem nem izgat különösebben milyen a kamerája mert havi 2-3 képet ha csinálok telefonnal az már sok, ilyen olyan mp3 tagek meg stb.. .játsza le a zenelistám oszt jónapot:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák