Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modeart

    tag

    válasz beach head #745 üzenetére

    "Láttam videóteszten elég gyors, viszont a szokás menüpörgetéses hülyeségen kívül nem igen szólt másról a teszt."

    Tudom erősen off, meg nem is lenne célszerű fikázni itt a tesztvideókat, de szerintem:
    - a mobilarénás szöveges tesztek az egyik legjobbak a neten, részletesek, informatívak, viszont a tesztvideók kritikán aluliak!!!! :W
    Csak kikívánkozik belőlem:
    - az hogy egy teló gyors-e vagy sem rohadtul nem állapítható meg a tesztvideóból. gyári alap helyzetben szerintem a legtöbb teló gyors. Itt pl. a tesztben a Galaxy 5-re azt írták, hogy teljesítményhez képest gyors, hát én ezt nem igazán vettem észre, egyik leglassabb androidos teló volt amit használtam rövid ideig.
    - menüpörgetéses hülyeség. EZ AZ! :W ennyire fantáziátlan tesztvideókat még az ég nem látott. Tessék megnézni véletlenszerűen 3 androidos teló tesztvideóját. Mit fogsz látni?
    Az első fél percben kábeleket (a tartozékok úgyis le vannak írva a tesztben vagy senki se látott még microUSB kábelt?), majd bámulhatod a menüpörgetést 2-3 percig, meg a gyári appokat ami általában tökugyanolyan a legtöbb android telónál. Most komolyan! Mi a túrót tudsz meg egy telóról azzal, ha menüpörgetést bámulod percekig? :F
    Sokkal inkább a telefon specialitására kellene kiterjednie a tesztnek (pl. gamer telónál játékok futtatása, nagy kijelzős telónál weboldalak betöltése - és nem mindig a mobilarena.hu ha lehet, ha az android alapfelület nagyon át van dolgozva, akkor abból néhány és legfőképpen a telefonkönyv, tárcsázó! azt hiszem nem kell elmondanom hogy még mindig telefonról van szó, talán az alapfunkciók bemutatása is alap kellene hogy legyen!!!!).
    Ennél a telónál is a videóteszt egy szót sem érdemel....egy dual SIM-es telónál a videóban EGY MÁSODPERCIG SEM LÁTSZIK a telefon erőssége/specialitása, hogy tudniillik hogyan is kezel két SIM kártyát (hivás, menedzselés stb.) SEMMI!. Tragédia!
    Úgyhogy tök igazad van. Ha csak ez a teszt állna rendelkezésemre ahhoz hogy döntsek megveszem-e a telót - én nem venném.

    Jó lenne ha a fiúk változtatnának ezen a gyakorlaton és a funkcionalitást jobban bemutató videókat csinálnának... vagy inkább hagyják a fenébe az egészet...

    Bocs, de már rég kikívánkozott belőlem.... off vége.

Új hozzászólás Aktív témák