Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz Migráns #35 üzenetére

    Ááá, még nem nagyon ismered itt a járást. :) Sebaj.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Migráns #35 üzenetére

    Ha TE mindent jobban tudsz rólam mint saját magam, az mar nem is rossz, vagyis nekem most el kell kezdenem THC tartalmú növényi maradékokat fogyasztanom mert TE tudod :C

    Kihívás elfogadva, TE mindent is Tudsz, és ennek ellent mondani nem lehet :R
    Vagyis jómagam nem voltam legalább 3X DAS-on(Tudom hogy tudod mit jelent ezert nem is vacakolok vele), és tudod azt is, hogy barmikor randomban tesztelhetnek.
    Ez igaz az elmúlt 3 évemre, DE TE EZT IS tudod :C

    Az elmúlt ~5 évben nem ittam alkoholt, persze ez nem újság, és nem is fogok a jövőben sem, a THC előnyeivel meg legalább 4 éve nem élek :C

    Persze TE meg alkoholista vagy mert életében ittál 5 pohár bort, mert a TE logikád ezt tükrözi, sőt dohányos is vagy hiszen passzívan mennyi füstöt beszívtál már :K

    Meg hát milyen képmutató fráter vagy, hogy vigyázzunk a földre, míg te a gyógyszergyárak zsebet tömöd a fájdalomcsillapítók által, amivel egy nagyon szennyező iparágat támogatsz, SŐT PROMOTÁLSZ, addig ha majd nekem szükségem lesz fajdalom csillapítóra, az majd egy kis pisivel, ott fog nőni a sarokban, TELJESEN környezetbarát módon :C

    A fizika meg nem az erősséged, de ugye azt is tudod, a lokális koncentráció változik a zagyban, de az abszolúte az nem vagy csökken(Mert bar az arany nem nehézfém, de ugye pont azért megy a buli), vagyis a zagyban a nehézfém leül a zagy aljara, így a tetejéről lefújt por, maximum por :C

    Az meg teljesen lényegtelen, hiszen tudod, hogy a WA kormánynak folyamatosan jelentened kell a szállópor koncentrációt és annak összetételét :C

    Szeretnél meg valamilyen dogmát kinyilatkoztatni, vagy elég volt ennyi egy napra?

    Mert ugye milyen lusta ember vagy, csak a fotelból tolod az okosságot, ahelyett hogy '83 előtt odacsaptál volna egy jó nagyot apám farkara, és akkor most nem lenne oko lábnyomom, de ugye ezt is megírtam, nem saját magam döntöttem arról, hogy létezzek, csak ugye így utólag mar tudsz okosakat mondani, nemhogy a mentél volna Romániába, és előzted volna meg a bajt, mert TE mindent is tudsz, mar akkor is :C

    Ja, hogy milyen önző vagy, mert a saját nyugdíjad és majdan tehetetlen segged miatt csináltál gyerekeket, akik majd szenvednek ebbe a rothadó világban, ennél nagyobb önzés nincs is :R

    Ha valamit tudni szeretnél rólam nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok, de latom, TE már mindent is tudsz :DDD

Új hozzászólás Aktív témák