Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Az az input lag nem lenne elfogadható egy játékos monitornál egyáltalán, túl sok. Azért írom feltételes módban, mert elvileg a Gsync certificate nem enged meg többet pár ms-nél.
    Más oldalon is (Prad.de) előfordul mostanában, hogy sokat mérnek az ilyen gamer uw. monitoroknál, és nem az a valós.

    Ezek az AOU ultrawide VA panelek, nem túl jók sajna, én is letettem róluk látva a felhasználói visszajelzéseket, és a legtöbb gamer monitor ezekre épül mostanában, ha tippelnem kéne azért, mert sokkal olcsóbbak mint a többi.

    Kár, hogy nem vizsgáltátok meg jobban a válaszidőket, úgy tudom ez a típus sem jó 200Hz-en, sőt igazából 120 fölött, mert lassú hozzá a válaszidő. A Youtube-on találni pár szemléltető videót, hogy milyen is, ilyen magas képfrissítés mellett.

    Az Eye tracking nélküli verziót egyébként egy ~20e Ft-al olcsóbban is meg lehet kapni, de szerény véleményem szerint még így is drága a képességei és a hibái tükrében. Hozzá tenném mondjuk, hogy nem túl nagy a választási lehetőség a kategóriában, és vannak bőven drágább típusok is, más hibákkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák