Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Peak #16 üzenetére

    Napi szinten szerelek es javitok notikat, kb 8 eve, tehat van rola fogalmam. Hogy melyik hogy van osszerakva, milyen a hutesuk, nem egyet lattam mar. Ez alapjan beszelek, nem a vakvilagba. Igaz, nem IT szakember vagyok, csak egy CNC programozo es gyartastervezo, de van eleg fogalmam a dolgokrol...

    Ahogy emlekszem, W szerias TP-rol, meg szinten WorkStation szerias HP-rol volt szo.... Es mint tudjuk, a T es W TP kozott van hardveres kulonbseg, igaz ez a P-s es W-s HP-ra is... Ezert irtam W-s TP-t, kollega meg W-s HP-t.... Innentol lehet vitatkozni...

    Most eppen egy T20-as van nalam, patika allapotban, es bizony tobb, mint 10 eves.... Hibatlanul megy.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

  • nlq

    aktív tag

    válasz Peak #16 üzenetére

    tok jo hogy agymosottsagrol beszelsz, es te is veletlen a travelmate szeriaval jossz nem egy aspire modellel...
    mint az koztudott az acernel a travelmate volt (van) az uzleti kategorias gep az aspire pedig a consumer termek...
    en nem mondom azt hogy az acer sz.r, csak hogy a minosege / preztizse konvergal a nullahoz (igen gyartanak jo szeriakat is a sok hulladek kozott még az aspire szeriaban is)
    ezerszer leragott csont hogy mennyivel jobb egy uzleti hasznalt (es itt nem az acerre gondolok) mint egy uj consumer gep de ha neked ez kell akkor vedd ezt legy vele boldog :)

    egyebkent az apple gepek nagy resze egy hulladek csak hogy lehessen flamelni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák