Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • economist

    tag

    válasz Peak #21 üzenetére

    Aranyosan kedveskednek nekünk, és ez tutira nincs ám beépítve az árba, egy Forinttal sem lett drágább, és még masnit is adnak hozzá!
    És én vagyok a hülye, :W egy a millióból, akinek ez nem jó és ezért nem is szívesen fizet egy Windows Home-ért. Emberek millió pedig sosem dolgoznak a gépükön, nem azzal "neveznek be" projektmunkákba, nem licencelnek rá más szoftvereket, ami miatt már nem legális a Home verzió, ja és egyetlen embernek sincs otthon használható Windows licence.
    Az Acer más szériáit meg senki nem fogja ezentúl megvenni azért, mert adtak ki belőle néhány előtelepített Windows nélküli verziót is, más gyártók pedig már egyenesen be is csődöltek ebből kifolyólag!
    Az Acer meg tuti nem magának akar kedvezni egy Microsofttal kötött, alapvetően versenyjogokat sértő megállapodással, csakis nekünk, userek millióinak!
    Elnézést kérek azért, hogy feldobtam egy szimpla kérdést, csupán azt hittem, ez egy szakmai fórum, racionálisan gondolkozó felhasználókkal, így fordulhatott elő, hogy gondolkodtam és kérdeztem.
    Bocsánat mindenkitől azért, hogy troll voltam, többé nem gondolkozok, és nem kérdezek! És köszönöm szépen az Acernek, hogy még egy szuper Windows 7-tel kedveskedett nekem, beállok a sorba és már megyek is megvenni! :R

    Üdv: Eco

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Peak #21 üzenetére

    Én nem tudom nekem jól hangzik az amit az acer ajánl. Marha egyszerű a képlet: Ennyi pénzért kapok windows is és nem kell elbaktatnom venni.

Új hozzászólás Aktív témák