Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz sh4d0w #28 üzenetére

    Némely pontokban tényleg van valami, de némelyik meg elég nagy baromság.
    pl
    2. Szerintem ilyen nincs, legalább is még semmi bizonyítékot nem láttam hogy tényleg így lenne, ha meg lenne rá sztem még azok is hallottak volna az ebből kerekedő balhéról akiket egyáltalán nem érint a téma.

    4. Ezzel sem igazán értek egyet, a végtelenségig csak nem támogathatja az adott szoftvert. Ha meg van egy újabb, jobb, kiforrottabb verzió akkor meg nem is látom értelmét. Annyi időt azért mindig szántak rá, amennyi elég az újabb verzió elterjedésére.

    7. Mintha a többi szoftver (akár nyílt akár nem) tökéletesen biztonságos, hibamentes lenne. Érdekes módon az elmúlt 1x évben nekem nem volt semmi problémám biztonság terén a windows-zal, lehet bennem van a hiba. :U

    Na meg az előbbi pont szövege: "A Windowsban számos biztonsági hiba található, és mivel a forráskód titkos, a felhasználók kénytelenek a Microsofttól várni azok javítását."
    Na mer amúgy a nyílt forrású rendszereknél mindenki saját maga végzi el a javítást mi? Mer az csak úgy megy ám manapság csípőből bárkinek. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák