Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz gabor.79 #42 üzenetére

    A hsz-ed második felére reagálva: ez nálam is felmerült kérdésként, hogy mi az ami miatt újravenném azt amit egyszer már megvettem ("rövid" időn belül) ... Azaz nem szükséges sőt olykor zavaró, hogy azokat ajánlja
    a webshop amiket már korábban megvettem.

    Ellenben volt olyan, hogy jól jött mert egy kiegészítőt kerestem hozz (hiszen addig nem akartam rá beruházni amíg az alapdolg be nem válik), de erre az jutott eszembe, hogyha ott van (nem időkorlátosan tárolva) a korábbi rendeléseim menüben a termék akkor én dönthetnék, hogy mikor árasszanak el a termékhez kapcsolódó csatolmányokkal azzal, hogy rányomok a korábban megvásárolt termékre.

    Valami köztes út is lehetne, talán olyasmi ami már létezik a shopokban. Fő/Al/Mellék kategóriák szerinti jobb, átláthatóbb kereshetőség... persze ez nem biztos, hogy mindenkinek megfelel (hiszen vannak olyanok is akik nem szeretnek keresgélni...).

    Az már jó, hogy ott tartunk, hogy nem keresnek föl (hacsak nem járulunk hozzá) ajánlatokkal. Korábban, időnként nem kis melóba került mire végre sikerült "lemondani" egyes cégek hírleveleit... (azért még mindig belefutok időnként abba, hogy valahonnan kiszivárogó személyes adatomat felhasználva kapok egy-egy hívást ajánlattételre... :/ )

Új hozzászólás Aktív témák