Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    Hosszú távon látok csak sikert. A hálózati játék streamelés szerintem csak kiegészítő szolgáltatás, a lényeg úgyis abban van, hogy natívan hány játékot tud futtatni majd. Ez az első időkben indie játékokat fog főleg jelenteni, illetve a Valve saját címeit (Team Fortress 2, Left 4 Dead 2, Portal 2). Ezen felül toplistás játékokból kettő került a napokban bejelentésre: Metro: Last Light és Total War: Rome2. Szerintem még 3-4 hasonló kaliberű játék meg fogja kapni a Linux verziót januárig, és így ez már akár elég is lehet. Én olyanokat várok még, mint a Saints Row 4, Path of Exile, Civilization V, Company of Heroes 2 esetleg Batman: Arkham Origins. Izgalmas volna, ha a Call of Duty: Ghosts is érkezne, de erre sok esélyt nem látok. De átütő sikert én nem várok. Azonban a Valve elkötelezettségét és kitartóan alapos munkáját ismerve (pl. ahogy 10 év alatt, folyamatosan és fokozatosan sikerre vitték magát a Steam-et), szerintem nem fog elhalni a próbálkozás, hanem szép lassan lesz egyre népszerűbb, szép lassan lesz ismert, és szép lassan kezdenek majd ráérezni az emberek, hogy szükségük van egy ilyenre.

    [ Szerkesztve ]

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák