Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz facan #645 üzenetére

    Persze, ismerős a dolog, tisztában vagyok vele, hogy egy rendszer minőségét (így egy hangláncét is) a leggyengébb komponens fogja meghatározni. Ezért is őrlődök, mert a Rega-s fickó elmondása szerint az RB30x hangkarok érezhetően jobb hangzást képesek biztosítani, mint az RB250-es, mert utóbbi teljesen más elven működik és kevésbé stabil a tartása az eltérő antiskating rendszer miatt. Ezért sem feltétlen állnék meg a P2-nél, aminek valószínű még a motorja sem ugyanaz a 24V-os DC motor, mint az RP3-asé és akkor még nem beszéltünk a tányérról és a kábelezésről. Alapvetően megértem, hogy mi kerül 189 eFt-ba az RP3-on. Tényleg jó volna egy használt RP3-at kifogni, csak valószínű egy ilyen lejátszót már nem sokan adnak el. Az új ára most nekem kicsit húzós, ennyit nem gondoltam rászánni, ugyanakkor meg belül tudom, hogy azt kéne venni, mert ahhoz garantáltan nem kéne nyúlni az elkövetkezendő 1-2 évtizedben (maximum hangszedőt cserélgetni).

    Amilyen könnyen osztogattam éveken át a tanácsot TV ügyben, most annyira tanácstalan vagyok lemezjátszó ügyben, hiába olvasok egyre többet a témában. Ez a bosszantó.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák