Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz #40553216 #607 üzenetére

    Igen, de a 104 eFt-os ProJect + Ortofon 2M Red-hez ugye must have a külső előerősítő, anélkül nem tudom használni, úgy meg már mindjárt 126 eFt-nál járunk és akkor meg már inkább a Denon + Ortofon + CA 551P párosítás 10 eFt-tal többért, mert annyit nyilván megérnek a kényelmi funkciók. Sőt, ha meg tudom beszélni, akkor a CA 551P-t csak kipróbálásra vinném haza és ha nem hoz annyit a Denon integráltjához képest a rendszeremben, akkor meg megálltam 115 eFt-ból a Denon + Ortofon-nal.

    Azért hajlok a Denon felé, mert ha hangzásban nincs különbség (és vajmi kis esélyt látok arra, hogy szignifikáns különbség legyen az azonos árkategória és az azonos pick-up okán), akkor a Denon-nal olcsóbban kijövök és még többet is kapok általa szolgáltatási oldalon, tehát ez utóbbiak fogják a mérleg nyelvét képezni (hiszen ha a hangzás azonos, akkor mi más képezné). Ehhez már csak extra, hogy a ProJect-re csak 1 év garancia jár, a Denon-ra meg ráadásul 3 év.

    De meggyőzhető vagyok, ha még ilyen felállás mellett is jobb a ProJect, csak tudja valaki objektíven is megerősíteni vagy megcáfolni, bár gondolom kevés olyan embert fogok fellelni, aki mindkettőt birtokolta/hallotta azonos rendszerben, azonos körülmények között. Csak remélni tudom, hogy tényleg nem járok rosszul, akármelyik mellett is teszem le a voksomat.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák