Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Van még olyan 30-40 év visszafelé és eltűnik az a generáció akinek fontos volt a fizikai adathordozó a minőség stb stb.

    Hogy azután mi lesz az a jövő titka.

    Közel a 40-hez én is csak azt mentem ami iszonyat fontos, magán célra értem.
    Az olyan 1-2 darab Blu-ray 25GB lemez / év na legyen 5 darab/év, de tényleg nem több.
    Idáig ami visszamenőleg is fontos volt az digitalizáltam, több másolatban, több helyen tárolva olyan 4-6 TB, de ebben minden benne van család stb stb minőségi médiákon nem sajnáltam rájuk a pénzt, és külső egységeken.

    De visszatérve 30-40 év múlva már csak az számít ami most vagy 10 évvel ezelőtt történt :)
    De lehet hogy kitalálják azt hogy mivel az agyunk kis részét használjuk oda egy valamilyen kapcsolattal feltöltik az életünket és vissza is lehet nyerni vagy mit tudom én :)

    A biztonsági mentés fontos az, hogy kinek min lesz, azt senki nem tudja még.......

    A Samu most így határozott, maradt még aki ezzel foglalkozik, ha ő dobja ezt a technikát akkor dobja, fejlődik a világ majd lesz más alkalmazkodni kell.

    Személyem is most vette meg nem rég a 206D utódját egy 209-es kis pio-t 2026 ig ha tart elég lesz majd meglátjuk mi lesz akkor mire mentünk.
    2012 áprilisában lett meg a 206D-m azóta hibátlan tökéletes elteszem a vitrinbe ha kell bármikor elővehetem, ha lesz még sata port majd mondjuk 2026-ban pl. :D

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák