Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andy19770128

    aktív tag

    válasz joey04 #188 üzenetére

    Tényleg 2060? Miért? Mi a logikus érv mellette? Gondolom nem a rtx jelenléte... Akkor mi?

  • Frawly

    veterán

    válasz joey04 #188 üzenetére

    De ha nem tudod mit hoz a jövő, akkor nem célszerűbb mégis olyan procit venni, amiben van tartalék? Azt értem, hogy ma még nem minden használja ki a 6 mag 12 szálat, de már eddig is javult a többszálas skálázódós a játékokban, néhány év alatt is szépen, a jövőben ennek a tendenciának a folytatása várható.

    Az tényleg erős, hogy Intelt nem szabad venni. Én úgy mondanám, hogy a jelenlegi árakon nem érdemes. Hacsak nem sznob e-sport gamer valaki, aki 5 évig egyetlen játékkal tolja, ami Intelre optimalizált, és nyer vele emiatt itt-ott 10-20 fpst, 100+ fps felett. Ha viszont csökkennek az inteles árak, akkor újra kell kalkulálni az Intelt is, mint lehetőséget, szerintem sem kell még teljesen leírni őket, az árakkal bőven tudnak még játszani, hogy megérje venni.

    Az AMD GCN kártyák még jó pár évig elegendőek lesznek a legújabb címekhez is. Azoknak amúgy sem a csúcsteljesítmény volt a lényegük, hanem a jó ár/teljesítmény arány. Én is ezért ruháztam be egy használt RX570 4 gigás kártyába. Ja, ma már nem nagy szám, de nekem 1080p kocagaminghez elég, és piszok olcsó volt. Nyilván egy RTX2060-nak a nyomában sincs, de nem mindenki játszik annyira magas felbontáson, high framerate-es monitoron, stb.. Ha meg majd tényleg úgy érzem, hogy visszafog, akkor lecserélem később egy újabb genes kártyára, már akkor kiszolgálja azt az alacsony árat, amiért vettem.

Új hozzászólás Aktív témák