Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz koko52 #146 üzenetére

    Azért, mert te kiválogatod, hogy neked, szerinted mi a fontos, meg a mindenhol, minden tesztben kimutatható kis különbséget te hibahatárnak hívod, még nem lesz igazad, ráadásul a 2600x-et veri, aminél még picit gyengébb is a 2600. Nagyon jó vétel a 2600 vagy az X is, de jelenleg az intel több fps-t hoz a jelenlegi rendszereken, a jelenlegi játékokkal. ez a jövőben változhat. így aztán még akkor is legalább olyan jó vétel lenne a 9400, ha igaz lenne a matekod és picit drágább lenne a rendszer, de az sem állja meg a helyét, azért egy 23k-s lapot ne tegyünk egálba... szóval 2600x 55k és lap hozzá meg kb 28k, az 83k. és még lassabb is picivel. de itt elmegyünk szubjektivitás irányába, én még bővíteni is csak akkor bővítettem a gépet, ha nagyon muszáj volt, inkább használtam, eladtam alkatrészenként, aztán újat vettem. tuningolni soha nem tuningoltam. én nem is akarlak meggyőzni, hogy rosszul választottál, mert aki bízik abban, hogy a sok szál később kamatozni fog, aki tuti cserélni fogja a prociját gépfejlesztés keretében, aki nem riad vissza kis tuningtól, az valóban jobban jár(t) a 2600-zal, nem is vitatom. nekem mások a preferenciáim, én így jobban járnék jelenleg (ma) az intellel. abban viszont nem értünk egyet, hogy 1440p-ben kihajtja, mert sem a 9400, sem a 2600 nem hajtja ki a 2060-at teljesen, még 1440p-ben sem. (az, hogy egy tesztprogram azt írja, hogy a cpu 50%-on teker, a gpu meg 99-en, nem jelenti azt hogy ki van hajtva. max papíron. egy jobb procival magasabb fps-eket hoz.) ezért írtam korábban, hogy lehet, hogy felemelem a keretet 75k-ra, HA valóban olyan lesz a 3600, hogy a feljebb lévő inteleket is üti. Mert intel vonalon a 9600k nem adna annyi többletet, a következő lépcsőfok a 9700k lenne, az meg már sok. De ha a 3600 a 9600k-nál valamivel olcsóbban hozza a 9600k és 9700k közti teljesítményt, akkor elgondolkodok rajta. most ugye 80k egy 9600k, és ha 75 alá menne a 3600, akkor lenne az érdekes számomra... de a tesztekig szerintem csak elvekről, meg egyéni preferenciákról tudunk vitázni. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák