Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz joey04 #157 üzenetére

    1440p-n nem hajtja ki? Hát az érdekes mert akkor egy i9 9900K sem? 1080/1440/4K-n is 1-2 FPS-el több van nekem mint a videón látható grafikonon. [link] [link]
    Az én eredményem 65/77/98, ha kell rakok fel képet is.
    Ha mutatsz videót ahol cáfolod akkor igazat adok neked, nem vitázni akarok. De nem véletlenül tökéletes párosítás 9400/2600-RTX 2060.

    [ Szerkesztve ]

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • Frawly

    veterán

    válasz joey04 #157 üzenetére

    Marginálisan hoz több fps-t az 9400F, ha egyáltalán hoz, vannak címek, amik a Ryzennek fekszenek. Ráadásul ezek a tesztek felső kategóriás GPU-val készültek, míg ezek a procik középkategóriásak, ezért általában a legtöbb ember középkategóriás GPU-val párosítja őket, ez meg még jobban lecsökkenti az amúgy is kis különbségeket, eltolja az egészet jobban a GPU limit irányába már kisebb felbontásokon is.

    A 2600 egyébként nem is a játékbeli teljesítményével nyer igazán (ott csak nem marad el), hanem a sebességtöbblettel egyéb alkalmazásokban (nem játék), rendkívül kedvező árával, és hogy később jobban upgrade-elhető platform. Plusz nem lockos, nincs memósebességbeli limit, és ahogy a linkelt ausztrál videón is elhangzik, gyárilag jobb hűtővel jön, sok embernél már ezek is eleve dönthetnek.

    Egyébként senki nem fikázta az Intelt, mint írtam, az ő procijaik is teljesen használhatók lennének, nem az, hogy nem menne vele semmi normálisan, hanem drága, ez az alsóbb szegmensben kevésbé markáns, inkább a felső kategóriánál nagyon szembetűnőbb. Csökkentenek is árat, mert ezt az Intel is belátta, de ez a 10-15% nem lesz elég. Nem az átlagfps-eket kell nézni, hanem a min fps + min fps/ár mutatót. Meg ugye vagyunk egy páran, akik nem csak játékra veszik. Én pl. mindenre vettem, elsősorban játékra, de linuxos kódforgatástól elkezdve videótömörítésen át minden megy a gépen. Alapvetően inkább laptopozok, de rendes játékra, meg ahol tényleg kell a kraft, oda csakis normális asztali gép, azt soha semmi nem fogja rendesen kiváltani, a laptopok mindig is erősen kompromisszumosak lesznek minden téren.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák