Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz gordonfreemN #57 üzenetére

    Semmi olyat nem sikerült írnod - pedig elég sokat gépeltél - amivel megcáfolnád az általam leírtakat. Ha pedig valamit sértőnek találok, az messze nem a "leszamszungozás", hanem ez a lekezelő stílus, amivel reagálsz: "jellemző", "felejtsük", "hagyjuk" ilyenekkel van tele ez a hozzászólásod is, nem is beszélve a "kit érdekel, mit gondolsz és mik az érveid" attitűdről. Főleg akkor érdekes, amikor olyanokat írsz, amiket. Ha meg nem érdekel a vélemény, akkor miért nem magánban írod meg magadnak a tiedet? :U

    1. Aztán javítottam, hogy másodikok. A mondandóbb szempontjából lényegtelen, hogy éppen 1. vagy 2., egyik esetben sem elhanyagolható vagy lebecsülendő tényező. A fejlődés meg különösen az 5-10 évvel ezelőtti állapothoz képest szembetűnő, és jól mutatja azt, hogy mit jelent a trend, és mit az 1-2 konkrét, a trendbe esetleg nem illeszkedő példa.

    2. Nem, nem érted.

    3. Tudod mit jelent az, hogy "nagy gyártó"? :) A mosogatógép-piac telített, és nincs benne sok pénz (Samsung is biztos azért váltott), de ha jönne az Intel megkérdezném, mennyire gondolja komolyan: ha igen, én bizony nem nevetném ki. Csak mert a jelek szerint a Samsung - és más hasonló cégek, ezt nem győzöm hangsúlyozni, mert úgy tűnik, te a racionális ellenérveket valami Samsung-védő magatartásként szeretnéd beállítani - komolyan gondolja.

    4. Az, hogy neked nem tetszik egy telefon, az a te dolgod, én ebbe nem is akarok beleszólni, mindenkinek szíve joga. Csak ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni. A GPS rossz példa, mert alapvetően egy termék egy ismert problémája alapján akarsz általánosítani. Ennyi erővel az iPhone is lehúzható volna az "antenna-gate" miatt, de az hasonlóan buta lépés lenne. Egyébként a GPS köszöni szépen, jól megvan, de egyébként sem ezen múlna a Samsung sikere. Amit nem az fémjelez, hogy neked mennyire tetszik. A kijelzőnek kiváló a kontrasztja. A készülékház jól össze van rakva. Tartós, nem recseg, nem ropog és még könnyű is a készülék. Látod, én is tudok érveket hozni, cáfold meg, ha tudod. Ettől függetlenül a műszaki színvonal értékelésénél nem az dönt, hogy az X modell Y funkciója bugos-e.

    5. Hát, a "szippantanit" inkább csak kábítószerrel, vagy szippantós kocsival összefüggésben hallottam, de lehet, hogy lemaradtam valamilyen magaskulturális értelmezésről. :)

    6. Nyilván nem vita, ha az érvekre az a válasz, hogy "szerintem meg nem".

    7. Én pedig úgy látom, hogy a teljesítmény-fogyasztás mutatójuk folyamatosan javul. Az áruk meg nagyjából stagnál. Mint ahogy nagyjából ugyanez elmondható akár a CPU, akár a VGA piacról is.

    Hidd el, ennek semmi köze nincs a telefonomhoz. Ha az iPhone-ról mondtál volna valamit, amivel nem értek egyet, akkor azt is megírtam volna.

    [ Szerkesztve ]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák