Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hreblay

    csendes tag

    Biztos nagyon jók a Noctua ventik de amíg ilyen színűek én garantáltan kihagyom őket.
    Egy zárt házban ahol csak a légszállítás és a zaj a mérvadó talán együtt lehet élni velük. Azonban nekem itt van az asztalon a ház és a plexin keresztül mindig elkalandozik tekintetem a belsejében. Ennyi pénzért már megelégedéssel és ne undorral töltsön el a ventik látványa.
    Ahogy a hozzászólásokat átfutottam nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
    Ha indítanának egy sorozatot egyszerű feketében, vagy fekete keretben valami értelmes szín -ld. Swif2 stb.- biztos nem maradna a polcokon az sem.
    Mindenesetre irigylem a Noctuát, hogy megteheti azt, hogy a vevők egy részét lepattintja az idióta színeikkel és még így is megy a szekerük szépen.

    [ Szerkesztve ]

  • hreblay

    csendes tag

    válasz madgie #48 üzenetére

    Egy fekete belsejű házban, fekete-zöld színvilágú alkatrészekkel értelmesen nézhet ki egy zöld venti is. Ugyanilyen zöld harisnyákkal (amiket te már nyilván emberiség elleni bűntettként élsz meg), egy egységes, szép (meg a hülye fejemet azt ugye XD) összkép is megépíthető. Persze ekkor konzekvensen csak ezt a 2 színt kell használni, és nem karácsonyfát építeni.

    A ruháknak nem tudom ki köze van a számítógép alkatrészekhez. :)

    Ez az extrém zöld is egy ilyen megosztó szín, mint a barna. Nem volt szerencsés odaírnom. Fekete + értelmes színek.
    Értse mindenki úgy ahogy akarja. Nálam ez a halmaz nem tartalmazza a barnát.

Új hozzászólás Aktív témák