Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Hát, így elősre nagyon tetszetős, de nemkicsit túl van árazva...
    Ez az alaplap meg az A3850 együtt 61.000ft :Y
    És akkor még nem beszéltünk arról, hgy kényes a memóriára, szerintem egy ilyen rendszerbe már 4gb a minimum, stb.
    Én azt mondanám, hogy ott ajánlott, ahol a pénz nem számít, a zaj meg a fogyasztás viszont de.

    Ahol nem ez a helyzet, az ennyi pénzből olyan AM3-as konfigot rak össze, hogy megeszi ezt reggelire... mármint nem CPU-részben, de egy átlagfelhasználónak szerintem már az Athlon II x2 is bőven elég volt mindenre.

    Ha az A3850 bemenne a kb. 25k-s kategóriába, illetve lehetne alá ~15k-ért alaplapot venni, akár PCI-E csatlakozó nélkül, 4 memóriaslottal, akkor lesz ebből egy nagyon jó ár/érték arányú vétel multimédiás/netezős/néha régebbi játékokkal játszós gépnek :K

    Jah, a teszthez meg ennyi a hozzáfűznivalóm: :Y :R :C
    (talán még soha nem olvastam ennyire összeszedett, rendszerezett, részletes tesztet nem csak itt a PH!-n, hanem úgy egyáltalán sem, nagyon nagy grat Oliverda!!!)

    BadGe: Tehát szerinted az lenne a jó, ha leírná, ami gyakorlatilag triviális volt mindenkinek már a teszt olvasása előtt is? :U
    Ezek a tesztek szerintem pont arra jók, hogy a szakiknak támpontokat adnak, hogy mikor mit ajánljanak. Erre tökéletes, ha meg valaki nem tudja leszűrni a tesztben látottakból, hogy most akkor Ő mit is vegyen mire, akkor:
    a) itt a fórum, kérdezhet
    b) kérdezzen meg egy szaki ismerőst :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák