Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    volt nekem szerettem. 2000 környékén vettem egyet de olyan irgalmatlan nehéz volt még iratni is lemezeket hogy rövid úton megváltam. Pedig helyes kütyü volt jól szólt, de nem volt életképes rendszer....

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz flamich76 #122 üzenetére

    milyen reklám hol?

    Sokkal több macera :)

    Elmész parkolsz megkeresed sorban állsz fizetsz ( fizetésedhez képest ORDíTÓAN pofátlan összeget ).

    Hazamegyek 4 másodperc kereső klikk letölt és 20 perc mulva ( pesszimista eset ) lent van. Ez időben elég hasonló ahhoz amit te töltöttél vele a shopban, csak én addig sem szagolok másokat nézem az unott pénztáros fejét, és hagyom ott a fizum egy nem statisztikai hibahatárnak minősülő hányadát. Plusz ama 20 percben én bármi mást tehetek. Egy gyors séta a kutyákkal, napi shoppingolás elintézése bármi.

    Most nem a warezt támogatom hanem arról van szó hogy a hard copy felesleges beszerzése macerás tárolása nyűgös ( le kell törölgetni a port róla... :D ) satöbbi. És ha ugyanazon 20 perc alatt amibe a tényleges nézhető állapot elérése kerül, tölthetem másik kötelező dologgal is, akkor ez de facto nyer... a 24 órából nem lesz több a napban... Család munka hobbik néha még alvás mellett is ez van akinek nem egy utolsó szempont :)

    kieg: ugyanez a véleményem a zenéről egyéb programokról windowsról bármiről. Rühellem a korongokat. Windows egy pendrájvon van installer képében ( mert annál ugye nehezen kikerülhető a külső tárolás :D ) a gépemből pedig évek óta száműztem az optikai olvasót....

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz ZooLee #127 üzenetére

    :D ezt el is feledtem :D Évek óta nem volt részem eme kétes örömben és ez így is marad... Ja ez szó a mozi ellen is.
    20 perc reklám... És ezért még fizetek is??

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz flamich76 #133 üzenetére

    ja az is megvan 20 percen belül....

    meg ismétlem irreális ára van egy egyszernézhető szar filmnek is.

    Ne keverjük már ide azt hogy valami komoly vásárlás előtt körbejárom a piacot és informálódok. egy fostos 1.5 órás agymosásért nem fogok napokat várni meg átbumlizni a városon.

    ÉRTELMES összegért előfizetés jelleggel, 1080ban elérhető eredeti nyelvű tartalmakért fizetnék elő. de hogy filmenkét többet kérjenek el mint amennyiért van 100 csatornám netem meg telefonom az valahol egy rossz tréfa, és büszkén torrentezek....

    de mondom wareztől függetlenül is.
    ha én most akarok filmet nézni akkor nem webshop meg kiszállítás hanem mire kipattog a kukorica addigra nézem... 2013, ne kelljen már szarul éreznem magam mert ez a khurva műanyag ország 97es üzleti modellekhez ragaszkodik.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • fattyu

    veterán

    válasz flamich76 #137 üzenetére

    a 3d mókusvakítás.
    és de ( nyilván a kényelmes jól kiépített területekről beszélek ) megvan 20 perc alatt egy normális 1080 br rip. nem kell mainstream dolog hozzá. Az elmult fél évben ha 5 dolgora kellett fél egy óránál tovább várnom sokat mondok...

    de amugy igazad van nem alternatíva hanem az egyetlen lehetőség. Amugy ha itt egyszer eljön a netes tartalomszolgáltatás mondjuk erre a területre az pont ennyire életképtelen lesz.

    Lásd magyar ebook tartalomszolgáltatás.

    Az egy dolog hogy szinte nincs, de hogy ugyanannyit fizetek érte mint a kinyomtatott bekötött raktározott eladót bérleti díjat rezsit fizetett változatáért az már elvi szinten is csakazértsem és marad a szürke....

    Ugyanez lenne lemeznél is. Megkapod ugyanennyiért azt ami semmibe nem kerül nekik szinte csak egy kópiát kell feltenni.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák