Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashy

    veterán

    válasz H A M M E R #1044 üzenetére

    facebook csoportban írtak párat. amire emlékszek: csapágyas volt több embernek pár napon belül, visszavitte vagy küldte az egész hátsó kereket, kapott újat. nem kizárt, de csodálkoznék ha defektre lenne garancia, az majdnem olyan mintha egy fél zsömlét vinnél vissza hogy adjanak egy újat :) a többi dolognál a fene tudja, a legtöbb hiba vagy hiányosság inkább csere alkatrésszel orvosolható, ha egy ugyanolyan gyárit kapsz, az törés után már nem nyugtat meg annyira. ami meg kopik vagy elhasználódik, az általában nem garanciális. akkura nem tudom mi vonatkozik, elhasználódásra biztos nincs garancia, ha törik valami érintkező, nem tudom nem akarják-e ráfogni arra hogy ugráltál vele.
    én is kintről rendeltem, lehet hogy most már inkább itt venném, bár most télen tényleg nagy az árkülönbség. a webshopoknál számolj rá véletlenszerű 1-3 hónap várakozást, aztán ha valami gond van, sérült a csomag, hiányzik valami, akkor idegtépő vitatkozást a supporttal, újabb várakozást a pénzre vagy megoldásra, satöbbi.

  • peternac

    tag

    válasz H A M M E R #1044 üzenetére

    a hivatalos magyar viszonteladónál most 130ezer
    kínából rendelve eddig a historycal low kb. ~100ezer volt
    én úgy voltam vele, hogy nekem megérnek 20-30ezer felárat az alábbiak:
    - azonnal megkapod/átveheted (ha van raktáron :)) )
    - EU verziót kapsz: EU dugós töltő + 2 pót külső + 2 pót belső jár még hozzá
    - "1" év itthon érvényesíthető garancia

    garancia pontosan:

    a hivatalos manuálból:

    A jótállásról
    A jótállás időtartamáról
    - A rollerre (elektronika, váz, töltő): 12 hónap
    - Akkumulátor: 6 hónap
    - Kerekek, gumiabroncsok és kopó alkatrészek: 0 hónap
    - Az akkumulátor átlagos élettartama kb. 2-3 év / kb. 500 töltési ciklus. Az élettartam függ a töltési ciklusok számától (egy 5 perces töltés is töltési ciklusnak számít!) és a megfelelő kezeléstől.
    - Az akkumulátor helytelen kezelése ahhoz vezethet, hogy a törvényes jótállási idő lejáratánál hamarabb is tönkre mehet, amely 6 hónap!
    - A jármű firmware-jének, szoftverének bármilyen felülírása, módosítása, cseréje azonnali jótállás-megvonást eredményez. A készülék tárol adatokat a firmware cseréjéről. Amennyiben bizonyítható, hogy a roller szoftverét módosították, úgy az a használati utasítással ellentétes, azaz nem megfelelő használatnak minősül.
    - A rollerhez mellékelt gumiabroncsokra – mivel kopó alkatrészek és a használattal párhuzamosan, törvényszerűen és következésképpen elhasználódnak – a jótállás nem terjed ki. Pótalkatrész rendelését az ügyfélszolgálatnál kezdeményezheti.
    - A roller mechanikus sérülésére visszavezethető hibára a jótállás nem terjed ki.
    - A hibás kezelésből, helytelen karbantartásból eredő hibákra a jótállás nem terjed ki.
    - Az esőben történő használat, vagy mosás, vagy egyéb okból történt beázás miatt keletkezett károsodásra a jótállás nem terjed ki.
    - A roller maximális teherbírása összesen 100 kg. A túlterhelésből eredő károkra a jótállás nem vonatkozik.
    - A roller használata 16 éves kortól 50 éves korig javasolt.
    - A jótállás megszűnik, amennyiben a termék bármikor bérbeadásra került.

    szerk:
    jaigen, azt a boltban is elmondták, hogy ha defektet kapok, akkor a gumicsere az nem garanciális dolog
    oldja meg mindenki, ahogy tudja

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák